дизайн 8 в 1 тестер якості води може вимірювати солоність/SG/PH/H2/TDS/OPR/EC/TEMP та інші показники. Його можна використовувати для вимірювання концентрації добрив, ступеня забруднення та температури води, що зручно для вирощування овочів або аквакультури.
Діапазон вимірювання: провідність: 0-200, 000 us / cm, TDS: 0-100, 000 ppm, Цельсія: 0-60°c, Фаренгейт: 32,0-140,0°f, точність: ±2%.
[автоматичне вимкнення та підсвічування] пристрій автоматично вимкнеться через 5 хвилин бездіяльності для економії енергії. Великий дисплей із зеленим підсвічуванням для легкого читання pH, TDS, EC, ORP, S. G, солоності і термометра з незвичайних кутів і в умовах низької освітленості.
перемикач декількох режимів: натисніть кнопку SHIFT для перемикання між TDS і провідністю, метр відобразить значення TDS після доставки; натисніть кнопку SHIFT два рази поспіль для перемикання між градусами Цельсія і Фаренгейта, метр попередньо встановлений на Цельсія після доставки.