Постільна білизна з бавовни Anmar 220x200-тропічний візерунок гібіскуси 2

В наявності
Артикул
17640265445
4 000,00 грн.
Додати в список бажань

постільна білизна розміром 220x200 см, виготовлена з 100% високоякісної бавовни з міцним і щільним переплетенням. Цей матеріал забезпечує комфортний і спокійний сон, а Суцільний колір чудово поєднується з декором будь-якої спальні. Наша колекція також включає інші варіанти кольорів, які ви можете знайти в нашому асортименті.

постільна білизна ретельно зшита в нашій швейній мануфактурі Anmar, що гарантує найвищу якість виготовлення і увагу до деталей. Продукт був створений в Польщі і упакований в елегантну картонну упаковку, що ідеально підходить для подарунка.

зразок упаковки можна побачити в галереї продукту.

постільна білизна перевірена на шкідливі речовини і сертифікована Oeko-Tex Standard 100, що підтверджує її безпечний склад.

технічна інформація:

У комплект входять:

  • підодіяльник розміром 220x200 см
  • 2 наволочки розміром 50x60 см або 70x80 см ( увага! Щоб змінити розмір наволочок, будь ласка, напишіть в примітках до інформації або в повідомленні продавцю)

    Матеріал: 100% бавовна

    Вага: 125 г/м2

    сорт: перший

    якість: перший

    тип застібки: блискавка

рецепт прання:

  • прання при температурі 40°C
  • не хлорувати
  • гладити при температурі до 150°C
  • не піддавати хімічному чищенню
  • можна акуратно сушити в барабанній сушарці

перед першим використанням рекомендується випрати постільну білизну.

Повернутися до початку
супутні товари

Постільна білизна з бавовни Anmar 220x200-тропічний візерунок гібіскуси 2 купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

4 000,00 грн.