важливо! перед використанням ознайомтеся з листівкою, що містить показання, протипоказання, дані про побічні ефекти і дозування, а також інформацію про використання лікарського засобу, або проконсультуйтеся з лікарем або фармацевтом, так як будь-яке неправильне використання препарату загрожує вашому життю або здоров'ю.
листівка в комплекті з упаковкою: інформація для пацієнта
Posterisan, 387,1 мг, супозиторії
стандартизована суспензія бактеріальної культури Escherichia coli
перед застосуванням препарату уважно ознайомтеся з вмістом листівки, так як вона містить важливу для пацієнта інформацію.
цей препарат завжди слід використовувати точно так, як описано в буклеті для пацієнта або відповідно до рекомендацій лікаря або фармацевта.
- тримайте цю брошуру, щоб при необхідності її можна було перечитати.
- Якщо потрібна консультація або додаткова інформація, зверніться до фармацевта. Якщо ви відчуваєте будь-які побічні ефекти, включаючи будь-які можливі побічні ефекти, не зазначені в листівці, повідомте про це свого лікаря або фармацевта. Пункт 4.
- якщо поліпшення не відбулося або пацієнт відчуває себе гірше, зверніться до лікаря.
1. Що таке Posterisan і для чого він використовується
Posterisan стимулює імунну систему організму і сприяє природній захисній реакції на інфекції. Ця дія призводить до зменшення свербіння і печіння.
супозиторії Posterisan застосовують при скроні, зчленуванні і палінні в області ануса, викликаної геморагічними вузлами.
важлива інформація перед використанням Posterisan
коли не використовувати Posterisan-якщо у вас алергія на активний інгредієнт або будь-який з інших компонентів цього препарату(перерахованих в пункті 6).
попередження та запобіжні заходи при виникненні грибкових інфекцій потрібне одночасне застосування протигрибкових препаратів місцевої дії.
Posterisan та інші ліки
повідомте свого лікаря або фармацевта про всі ліки, які ви приймаєте в даний час або останнім часом, а також про ліки, які ви плануєте приймати.
вагітність і годування груддю
Якщо ви вагітні або годуєте грудьми, припускаєте, що можете бути вагітні або плануєте мати дитину, Вам слід проконсультуватися з лікарем перед використанням цих ліків.
протипоказання до застосування супозиторіїв Posterisan під час вагітності та годування груддю
водіння та керування машинами
препарат Posterisan не впливає на здатність керувати транспортними засобами та керувати машинами.
важлива інформація для пацієнтів з геморагічними вузлами
Що таке геморагічні вузлики?
точне закриття ануса забезпечується м'якими, широко розподіленими і сильно кровопостачаються судинними подушечками, що лежать в кінці прямої кишки над анальним сфінктером, під слизовою оболонкою.
скарги виникають, коли подушечки збільшуються через застій крові і утворюють вузлуваті потовщення. Тоді говорять про геморойних вузлах (Анальне варикозне розширення вен, геморой). Причиною виникнення цих недуг є неправильне харчування, бідні рослинними волокнами, хронічні запори, занадто сильні позиви під час дефекації, часте вживання проносних, сидяча робота, а іноді і недостатність сполучної тканини.
увагу пацієнтів до даного недугу зазвичай звертає відчуття позивів або кровотечі під час дефекації або після неї. Ці кровотечі виникають в результаті порізів слизової оболонки навколо геморою або розриву кров'янистого вузлика. При подальшому перебігу скарги можуть виникати ниючі, а іноді і хворобливі поколювання, свербіж, печіння і випіт в області заднього проходу, що супроводжуються запаленням і висипом. На пізній стадії може статися тимчасове або постійне випадання кров'яних вузликів з заднього проходу.
варіанти лікування:
після ретельного обстеження лікар дасть рекомендації щодо лікування. Використання мазей і супозиторіїв полегшує гострі скарги, такі як свербіж, поколювання, печіння, випіт і біль на початку захворювання, до і після операції. Дуже важливо продовжувати лікування, в тому числі, якщо є поліпшення, тому що в іншому випадку через кілька днів скарги можуть повернутися.
ця терапія, однак, не видаляє збільшені кров'яні вузлики. На пізній стадії збільшені кровоточиві вузлики слід лікувати хірургічним шляхом.
профілактика:
профілактика полягає насамперед у регулюванні дефекації та гігієні анальної області.
оскільки занадто твердий стілець сприяє утворенню геморою, слід подбати про регулярне (не обов'язково щоденному) м'якому стільці.
однак мова не йде про форсування занадто м'якого стільця з використанням проносних засобів, які дратують і послаблюють задній прохід. Стілець слід регулювати за допомогою правильної дієти, що містить багато рослинних волокон (фрукти, овочі, які не здуваються, хліб з непросіяного борошна і кашку), молочних продуктів і достатньої кількості рідини. Слід уникати сильно приправлених продуктів, алкоголю та продуктів, що викликають запори. Необхідно контролювати масу тіла і зменшувати зайву вагу.
крім того, слід - особливо при сидячій роботі - дбати про регулярний рух, наприклад, ходьбі, їзді на велосипеді, плаванні. Уникайте прохолодних місць для сидіння.
важлива також регулярна і ретельна гігієна анальної області. Після кожного випорожнення використовуйте м'яку Туалетний папір і "' мити анальну область теплою водою і м'якою тканиною, без використання мила і дезінфікуючих засобів не тріть! Комерційно доступні вологі серветки ефективні. Анальна область повинна бути ретельно очищена, принаймні ввечері. Ретельне і ретельне висушування м'яким туалетним папером або ватою може запобігти зараженню (бактеріями, грибками або дріжджами).
застій крові кровоточивих вузликів можна запобігти, виконуючи вправи щодо поліпшення кровопостачання, що полягають в затягуванні і розслабленні сфінктера кожні 2 секунди щодня протягом 3 хвилин. Крім того, сидіння або промивання заднього проходу прохолодною водою під душем покращує кровопостачання та полегшує свербіж та печіння.
що необхідно дотримуватися?
оскільки під описаними скаргами іноді можуть ховатися серйозні захворювання, в разі кривавого стільця і в разі частих або тривалих скарг необхідно обов'язково звернутися до лікаря. Якщо лікар призначає ліки, то уважно прочитайте додану брошуру і дотримуйтесь рекомендацій лікаря щодо дозування.
крім того, для власної безпеки необхідно регулярно (навіть без гострих скарг) проводити профілактичне обстеження прямої кишки.
3. Як використовувати Posterisan
цей препарат завжди слід застосовувати точно так, як описано в брошурі для пацієнта або відповідно до рекомендацій лікаря. Якщо ви сумніваєтеся, зверніться до лікаря або фармацевта.
зазвичай слід застосовувати супозиторії двічі на день, вранці та ввечері, бажано після дефекації, вводячи супозиторій глибоко в пряму кишку.
попередній досвід показує, що при необхідності Постерізан можна вводити протягом більш тривалого періоду часу, особливо щоб уникнути рецидивів. Навіть після зникнення гострого свербежу, просочування і печіння прийом Posterisan слід продовжувати протягом декількох днів. Рекомендується використовувати мазі і супозиторії одночасно.
Примітка:
для вилучення супозиторія розірвіть або розріжте алюмінієву фольгу вздовж упаковки.
використання більш рекомендованої дози Posterisan не відомі випадки передозування або отруєння.
при неправильному пероральному прийомі супозиторіїв можуть виникнути шлунково-кишкові розлади, такі як біль у животі та нудота.
пропуск використання Posterisan
не використовуйте подвійну дозу для доповнення пропущеної дози.
припинення використання Posterisan
у разі подальших сумнівів, пов'язаних з використанням цього препарату, зверніться до лікаря або фармацевта.
4. Можливі побічні ефекти
як і будь-який препарат, цей препарат може викликати побічні ефекти, хоча вони виникають не у всіх.
у препараті Posterisan як консервант використовували фенол. Рідко, в разі гіперчутливості можуть виникнути шкірні алергічні реакції, що викликають почервоніння і свербіж.
повідомте про побічні ефекти
Якщо ви відчуваєте будь-які побічні ефекти, включаючи будь-які побічні ефекти, не зазначені в листівці, повідомте про це свого лікаря або фармацевта. Про побічні ефекти можна повідомляти безпосередньо у відділ моніторингу побічних ефектів лікарських засобів управління реєстрації лікарських засобів, медичних виробів та біоцидів
повідомляючи про побічні ефекти, можна буде зібрати додаткову інформацію про безпеку застосування препарату.
5. Як зберігати Постерисан
зберігати в місці, невидимому і недоступному для дітей.
Не використовуйте цей препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на блістері та картонній коробці. Термін придатності-останній день зазначеного місяця.
не зберігати при температурі вище 250C.
Не викидайте ліки в каналізацію або побутові сміттєві баки. Ви повинні запитати у фармацевта, що робити з ліками, які ви більше не використовуєте. Це допоможе захистити навколишнє середовище.
6. Вміст упаковки та інша інформація
що містить препарат Posterisan
1 супозиторій Posterisan містить:
активним інгредієнтом препарату є 3 87,1 мг стандартизованої суспензії бактеріальної культури Escherichia coli (вбитої 6,6 мг рідкого фенолу). До складу суспензії входять клітинні компоненти і відходи 660 мільйонів бактерій Escherichia coli, вбитих і консервованих фенолом.
інші компоненти: твердий жир, макрогологліцерин гідроксистеарат.
як виглядає препарат Posterisan і що містить упаковка
блістери з алюмінієвої фольги в картонній коробці, що містять 10 супозиторіїв.
додаткова інформація
перед використанням ознайомтеся з листівкою, що містить показання, протипоказання, дані про побічні ефекти, дозування та інформацію про застосування лікарського засобу або проконсультуйтеся з лікарем або фармацевтом, так як будь-яке неправильне використання препарату загрожує вашому життю або здоров'ю.е>