Потенціометр GP custom CPA 500K audio (std)

В наявності
Артикул
14005903410
525,00 грн.
Додати в список бажань

потенціометр GP custom CPA 500K audio (std)

першокласні Потенціометри для гітарних додатків з дюймовим стрижнем. Позолочені доріжки і залишковий опір, близьке до нуля. Латунна дюймова різьба і імперські алюмінієві оправки. Стандарт CTS, Бернс США.

зазвичай Потенціометри мають 3 довжини хвостовика: короткий (15 мм), призначений для кріплення на накладках і контрольних пластинах, стандартний (18 мм)для кріплення в дерево гітари і довгий (26 мм), використовуваний в гітарах GIBSON Les Paul. Аудіо (логарифмічні) Потенціометри зазвичай використовуються для гучності, лінійні для тембру. Розділяючи їх з точки зору опору: 250k для одножильних пікапів, 500k для хамбакерів і 25k для активних чіпів.

Проукція: ALPHA Korea

код товару: VCPA2418-A500K

  • опір: 500K
  • характеристики: аудіо
  • тип оправлення: накатаний дюйм (24)
  • діаметр потенціометра: 24 мм
  • різьба: M3/8-32nef
  • висота оправлення: стандартна (18 мм)
  • опір при обертанні: стандартна
  • тип потенціометра: стандартна
Повернутися до початку
супутні товари

Потенціометр GP custom CPA 500K audio (std) купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

525,00 грн.