Програматор SVOD4
В наявності
Артикул
12116208836
38 950,00 грн.
пропонується невеликий і дуже зручний програматор внутрішнього спалаху в нових чіпах ENE , ITE , NOUVOTON, mec .
Програмування Flash-y SPI в підставці і чіпі з високою швидкістю.
перевірка працездатності клавіатури.
читання кодів шини LPC.
за допомогою програматора та стрічки ми можемо програмувати контролери KBC, не відкриваючи ноутбук, а лише витягуючи клавіатуру.
програма працює у всіх середовищах WINDOWS.
Повний комплект включає в себе:
1 базовий модуль програматора
2 плата конвертер від підставки ZIF для клавіатурних стрічок
3 з'єднувальні стрічки (крок і кількість контактів)
4 USB-кабелю для підключення комп'ютера
5 затиск для програмування ISP хорошої якості
6 адаптер SOP-8 , 150 mils
7 адаптер SOP-8 , 200 mils
додатково: 30-денний доступ до програми для ремонту програмного забезпечення на комп'ютерах. це повна версія, скріншот якої на картинці. для отримання доступу до програми, в коментарі або окремому повідомленні ми відправляємо стандартну адресу електронної пошти(не пов'язаний з покупкою на порталі), на який буде відправлена інформація про спосіб активації програми, посилання для завантаження програми і дані доступу.
також доступний адаптер для програмування KBC в корпусі TQFP-128 без пайки в якості додаткового обладнання для програматора і плата LVDS/EDP для тестування гнучкого з'єднання материнської плати з крилом, виконаного в режимі реального часу. Переміщення кабелю матриці під час сканування швидко і ефективно вказує на необхідність заміни цього елемента так/ні.
Translated by AiTranslate api services.
-
ШВИДКА ДОСТАВКА ПО ВСІХ ЗАМОВЛЕННЯХ
ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ ПРОТЯГОМ 14 ДНІВ
БЕЗПЕЧНІ ПОКУПКИ
Категорія
↑
Повернутися до початку
супутні товари
Завантаження...
Вас можуть зацікавити
Завантаження...
Програматор SVOD4 купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup
38 950,00 грн.