ПУЧКИ ВІЙ CLAVIER DU2O DOUBLE VOLUME MIX 8/10/12

В наявності
Артикул
9324343081
275,00 грн.
Додати в список бажань

увага!!!! Виставляємо спрощені рахунки-фактури у вигляді квитанції. Спрощений рахунок-фактура-це документ, який може бути виставлений на суму до 450 зл. брутто . Такий документ може видати будь-який платник ПДВ відповідно до статті 106e (5) (3) Закону про ПДВ у разі, якщо загальна сума дебіторської заборгованості не перевищує 450 зл або 100 євро, платник податків може виставити спрощений рахунок. Важливо відзначити, що вона може не містити даних, зазначених у статті 106e (1) (3), що стосуються покупця, і даних (1) (8, 9 і 11-14, за умови, що вона містить дані, що дозволяють визначити суму податку за окремими ставками.

у разі необхідності традиційного рахунку-фактури для гранту або субсидії або з якої-небудь іншої причини ми просимо таку інформацію при замовленні в повідомленні продавцю.

пучки вій Clavier DU2O Double Volume

упаковка-MIX 8/10/12 60 шт.

одна коробка, 3 різних розміру ваших улюблених пучків!

ми входимо в галузь з подвійною силою новизни!

професійні шовкові пучки для нарощування і потовщення вій, дуже м'які і ніжні, легкі і зручні в носінні.подвійний об'єм забезпечує ефектний ефект красивих і пухнастих вій.

таких густих і чорних і в той же час м'яких вій ще не було. Ідеально Чорний Чорний, 20 вій в одному пучку і м'якість, яка зручна в носінні і зручна в застосуванні.

пучки вій виготовляються вручну з натурального шовку, завдяки чому вони надзвичайно гладкі, м'які на дотик, а також не дають відчуття тяжкості.

пучки вій DU2O навіть при сильному освітленні залишаються інтенсивно чорними.

хороший, сильний поворот робить око оптично відкритим і здається більшим. Насичений чорний наділяє погляд надзвичайним магнетизмом.

продукт був створений у відповідь на потреби професійних візажистів, для яких важливо як ідеальний ефект  , так і мінімізація втрати часу на стомлююче склеювання декількох шарів пучків. з нашими новими пучками вії будуть виглядати шалено, а час роботи скоротиться в кілька разів.

характеристики

  • легкий
  • легко наноситься
  • приємно носити
  • різні розміри
  • виготовлений з натурального шовку
  • твіст C, який чудово поєднується з натуральними віями,
  • товщина 0,10
  • 20 D
  • не пошкоджує ваші натуральні вії,
  • ефект, як після професійне нарощування вій в салоні краси

матеріал, який використовується для виготовлення пучків, - натуральний шовк, завдяки йому вії:

  • гладкі, м'які на дотик і пружні,
  • володіють красивим блиском,
  • вже через деякий час після нанесення стають невідчутними,
  • не дратують,
  • не дають відчуття тяжкості,
  • прекрасно поєднуються з натуральними віями,

відмінно заходах, фотосесіях, а також кожен день.з ними ваш макіяж придбає унікальний кокетливий характер. ефект привабливого погляду – гарантований.

Повернутися до початку
супутні товари

ПУЧКИ ВІЙ CLAVIER DU2O DOUBLE VOLUME MIX 8/10/12 купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

275,00 грн.