Рекуператор Defro DRX 350 F
В наявності
Артикул
10921960369
372 475,00 грн.
рекуператор Defro DRX 350 F
ТЕХНІЧНІ характеристики
- Клас енергоефективності: A
- Номінальна напруга живлення: 230v
- Вага: 57 кг
- діапазон регулювання ніжок: 20-38 мм
- діаметр повітроводів: 200 мм
- допустима вологість: до 90%
- діапазон робочих температур: 5-45C
- клас ізоляції пристрою: і
- клас захисту: IP 40
- клас застосовуваних фільтрів: ISO coarse < 50%
- рівень акустичної потужності: 45 дБ
- Тип запобіжника: перевантаження по струму, викл. установка C6
- номінальна частота живлення: 50 Гц
- Потужність модульованого нагрівача: 1200 Вт
- 0-200 па
- значення витрати (Макс):350 м3/год
агрегат виготовлений з високоякісної сталі з з'єднаннями DN200 з плоскою конструкцією, що дозволяє монтувати навіть під забудованим стелею або в гаражі. Пристрій має надзвичайно низьку висоту 330 мм.
Панель управління в стандартній комплектації оснащена сенсорною панеллю управління 4,3"з можливістю розширення за допомогою мобільного управління.
пристрій можна тільки повісити.
вентиляційний блок DRX F з продуктивністю 350 м3/год, 450 м3/ч.
- перехресно – протиточний теплообмінник фірми Core з високою ефективністю рекуперації тепла
- низькоенергетичні вентилятори EC – гарантують недорогу, тиху і надійну роботу протягом довгих років експлуатації
- сенсорна панель за ціною рекуператора
- безшумна робота завдяки оптимальному і ізоляції
- сучасний дизайн
- спосіб установки підвісний
- система захисту від замерзання - модульований попередній нагрівач
- рекуператори DEFRO мають систему AFC – Anti Freeze control, що працює з модульованим нагрівачем
- 100% обхід літнього контуру
переваги:
- flow balancing-має вирішальне значення для зниження витрат на опалення і, перш за все, підтримує постійні і рівні витрати на повітря. Процес повітряного потоку автоматично врівноважується. Варто відзначити, що система FLOW BALANCING вбудована без будь-яких додаткових доплат.
- модульований попередній нагрівач-призначений для ще більшого контролю теплообмінника перед замерзанням. Система AFC-ANTI FREEZE CONTROL-працює з модульованим нагрівачем.
- 100% Bypass-дає гарантію свіжого і прохолодного повітря влітку.
- тиха робота-одні з найбільш тихих вентиляційних блоків на ринку. Це пов'язано, серед іншого, з використанням спеціальних радіальних вентиляторів EC, призначених для рекуперації.
- теплоізоляція і звукоізоляція - завдяки використанню товстого шару ізоляції вентиляційний блок захищений від конденсації водяної пари в рекуператорі, а втрати тепла практично усунені.
настінна монтажна консоль-4 шт. в комплекті
Translated by aitranslate< / a > api services.