Різак для паперу різак A3

В наявності
Артикул
16923981320
850,00 грн.
Додати в список бажань
Гільйотина для різання паперу тример різак для A3
різак для паперу - тример
  • широке застосування - пристрій адаптовано для обробки форматів паперу до максимального розміру A3, що робить його практичним і універсальним.
  • точний крок – сантиметрова і дюймова рулетка, а також сітка дозволяють точно розташувати папір перед різанням.
  • специфікація - розміри (довжина/ширина) 38/14,7 см; максимальний формат паперу A3; Вага 280 р.
  • транспортир  – кутовий поділ, зазначений на розподілі, гарантує точне різання окремих аркушів під необхідним кутом, що розширює можливості застосування гільйотини.
  • безпечна  – змінне лезо поміщено в рухому вкладку, завдяки чому можна надійно і точно розташувати папір перед різанням.

специфікація

  • максимальний формат паперу: A3
  • розміри (довжина/ширина): 38/14,7 см
  • Вага: 280 г
  • вага з упаковкою: 370 г

обробка аркушів паперу корисна не тільки при виконанні офісних робіт, але і NBSP;палітурних. Різак для паперу буде добре працювати при форматуванні документів, адаптації друкованих, рекламних матеріалів і всіх інших дій, що виконуються з використанням листів .

різак для паперу підтримує широкий діапазон форматів, максимум до формату A3 . Тример, таким чином, є універсальним і може бути інструментом, який успішно підходить для різних завдань. Точність лезо ріже до 12 аркушів паперу вагою до 80 г/кв.мза один раз. Розташування паперу і визначення лінії розрізу полегшують крок, виражений в сантиметрах і дюймах. Гільйотина має також кутову маркування, яка дозволяє обрізати папір під кутом від 45° до 90°. Для невеликих форматів паперу і більш простих робіт досить використовувати базову сітку з заходами, а для великих форматів необхідно розкласти додаткову градуювання, закріплену на нижній стороні пристрою.

тример для паперу має лезо, яке було розташоване на підйомної направляючої . Завдяки такому рішенню, точне розташування паперу не викликає труднощів. Під час узгодження макета карти на гільйотині лезо заправляється в напрямну, що захищає користувача від можливого порізу. Після визначення правильного положення паперу направляючу опускають, а різання виконують натисканням на лезо, розташоване на підпружиненому механізмі, закріпленому на повзунку. Тример легкий і зручний, тому його можна легко зберігати на полиці або в ящику, а також швидко і ефективно встановлювати в призначеному місці. Його стабільність гарантується до 9 опорних точок, які представляють собою пінопластові протиковзкі ніжки. Гільйотина має змінне лезо, і цю дію можна виконати, попередньо витягнувши повзунок, в якому він встановлений. Для цього встановіть повзунок в центрі напрямної, обережно розсуньте його в сторони і витягніть все це. Потім з обережністю демонтуйте повзунок, витягніть лезо і замініть його новим.

різак для паперу буде корисний не тільки для офісних і палітурних робіт. Його також можна успішно використовувати при виконанні різних видів декоративної, художньої діяльності і навіть при підготовці елементів для декупажу.

Повернутися до початку
супутні товари

Різак для паперу різак A3 купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

850,00 грн.