ГУМОВИЙ ДИСК ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ КЛЕЙКИХ НАКЛЕЙОК ПІСЛЯ ВАГ НА ОБОДАХ + АДАПТЕР
В наявності
Артикул
17388425619
2 225,00 грн.
гумовий диск для видалення клейких наклейок після ваг на ободах + адаптер
спеціальні характеристики
- *диск з твердої гуми для механічного видалення двосторонніх клейких стрічок, наклейок, плівкових етикеток, клеїв, декоративних смуг і т.д. з металевими лакованими поверхнями, швидко, легко і не залишаючи слідів. Це не пошкодить шар фарби. Адаптер дозволяє встановлювати диск на Шліфувальні та свердлильні верстати.
- * Діаметр колеса для видалення гуми становить 88 мм, ТОВЩИНА - 15 мм, а діаметр валу-6 мм.Підходить для електричних свердел, пневматичних інструментів і т. д. і він простий у використанні.
- * для видалення клейкої плівки, оздоблювальних смуг, залишків клею з листового металу, автомобілів, мотоциклів і т.д. не пошкоджуючи фарбу або поверхню; простота в експлуатації і простота в експлуатації;
- *діаметр 80 мм
- * преміум якість для професійного використання.
нагадування: будь ласка, використовуйте засоби індивідуального захисту, перш ніж приступити до роботи, щоб уникнути нещасних випадків!
ТЕХНІЧНІ характеристики:
- кількість гумок для стирання плівки: 5 шт
- колір: жовтий (як на картинці)
- Матеріал: лита гума
- зовнішній діаметр: прибл. 88 мм
- товщина колеса для видалення гуми: прибл. 15 мм
- монтажна різьба для видалення клею: 5/16 дюйма
- кількість адаптерів: 5 шт
- Діаметр валу: прибл. 6 мм
- загальна довжина стійки: прибл. 40 мм
- Рекомендована швидкість (об / хв): 1500-3000 (до 4000 об/хв / хв).
5 шт.абразивних гумок з 5 шт. адаптерів.