Жіноча велосипедна куртка Rogelli CONTENTA

В наявності
Артикул
17112270909
6 550,00 грн.
Додати в список бажань
Rogelli CONTENTA жіноча велосипедна куртка

любите кататися на велосипеді в стилі і слухати музику? Тоді вибирайте зимову куртку Contenta. Жіноча куртка Rogelli Contenta ідеально підходить для холодних весняних і осінніх днів і теплих зимових днів.

поєднання двох матеріалів Dynashield 3000 і Dynatherm Flex 220 гарантує ідеальний баланс між ізоляцією і вентиляцією. Крім того, ці тканини гарантують, що куртка буде водонепроникною під час поїздок в більш дощові дні. Подвійний і спеціально контурний комір з флісом всередині забезпечує додаткове тепло. Спеціально окреслені еластичні манжети в рукавах дозволяють їм щільно прилягати до зап'ясть. Спеціальні вентиляційні отвори роблять їзду на велосипеді в куртці Contenta ще більш приємною, ніж зазвичай.

одним з найкорисніших елементів куртки Contenta є три задніх кишені з додатковою застібкою-блискавкою, в яких ви можете безпечно зберігати свої особисті речі. Ця куртка також оснащена нагрудною кишенею для зручного прослуховування музики під час їзди на велосипеді. Крім того, дві блискавки в передній частині куртки Contenta забезпечують додаткову вентиляцію. Нижня частина куртки закінчується силіконовим поясом, тому навіть під час інтенсивних тренувань вона завжди залишається на місці. Безпека під час їзди на велосипеді дуже важлива тому куртка Contanta має спеціальні світловідбиваючі елементи, завдяки яким ви будете добре видно навіть в темряві. Він доступний у двох кольорах: чорно-синій та сіро-чорний.

куртка Contenta задовольнить кожного своїм унікальним стилем і функціональністю. Ідеальним доповненням до комплекту є інші пропоновані нами продукти марки Rogelli.

особливості:

  • відноситься до найлегшим і найбільш дихаючим флісовим курток від Rogelli
  • дихаюча панель на спині прискорює процес відведення тепла і підвищує еластичність куртки
  • куртка виготовлена з матеріалу Dynashield 3000 і Dynatherm Flex 220 для захисту від вітру і дощу
  • ніжне внутрішнє утеплення
  • виготовлена з приємного на дотик матеріалу
  • довга рукава з еластичною манжетою
  • два вентиляційних отвори з блискавкою з боків в передній частині куртки
  • нижня частина куртки з протиковзким силіконом
  • високоякісна блискавка з прокладкою по всій довжині і захисним елементом для шиї
  • подвійний спеціально контурний комір захищає від потоку холодного повітря
  • три задніх кишені з додатковою застібкою-блискавкою
  • на грудях є кишеня на блискавці з отвором для MP3
  • світловідбиваючі елементи для додаткової видимості

технічні параметри:

  • матеріал: 100% поліестер,
  • застосування: велоспорт, БІГ, Бігові лижі
  • виконання: RACE FIT
  • потепління:флісова підкладка
  • властивості: Повна довжина застібки, кишені,
  • сезон: весна, осінь, зима
  • рекомендований температурний діапазон: 0-10°c
  • колір: чорно-синій, сіро-чорний
  • вага: 370 г
  • категорія: жіночі

RACE FIT  - лінія Rogelli, створена для тих, хто хоче зберегти компроміс між зручністю використання і аеродинамікою і технологією матеріалів. Призначений для використання на великих дистанціях або спортивних змаганнях змагального характеру.

Повернутися до початку

Жіноча велосипедна куртка Rogelli CONTENTA купити в Україні купити з Європи доставка - EuroZakup - Харків, Одеса, Київ, Львів, Луцьк, Дніпро, Чернігів, Тернопіль, Ужгород, Суми, Запоріжжя, Херсон, Кривий Ріг, Миколаїв, Полтава.

6 550,00 грн.