Rogge рідина для миття екрану 100 мл + тканина 40x40

В наявності
Артикул
12359777938
750,00 грн.
Додати в список бажань
< H1> Rogge чистяча рідина екран 100 мл +тканина

набір ROGGE містить рідина Rogge Screen Cleaner 100 мл + тканина з мікрофібри 40x40 см

рідина Rogge Screen Cleaner 100 мл це ідеальне рішення для офісних додатків. Він ідеально підходить для очищення всіх гладких і дуже чутливих поверхонь, тобто комп'ютерні Монітори, дисплеї, телевізори , а також планшети, екрани телефонів і будь-які скляні поверхні.

завдяки застосованій інноваційній формулі рідина залишає захисне антистатичне покриття, яке є бар'єром для нових забруднень і захищає від осідання пилу. При регулярному використанні він запобігає появі жирних слідів пальців.невелика упаковка рідини ідеально підходить для використання під час подорожей, завдяки своїй ємності її можна легко транспортувати і брати з собою.

вже при першому використанні можна помітити, що засіб видаляє навіть дуже стару бруд і жир, підвищуючи читаність і контрастність екрану. З цієї причини рекомендується ретельно проводити першу очистку до повного видалення старої бруду.

Особливості продукту

  • очищення без смуг
  • біорозкладаний
  • без спирту
  • з антистатичним ефектом

універсальна професійна серветка з мікрофібри ROGGE дозволяє використовувати 180 без втрати якості. Його можна прати при температурі до 95 градусів. Він має довшу щетину в порівнянні з іншими тканинами, що робить його ще кращим при збиранні бруду, пилу та води. Це робить цю мікрофібру універсальною, наприклад, як домашнє рушник, рушник для скла і кухні, ганчірка для пилу.

  • висока вбираність пилу, бруду і води
  • ідеально підходить для делікатних поверхонь
  • вага 300 г/м2
  • 80% поліефірна мікрофібра + 20% поліамідна мікрофібра
  • 95 °C - Максимальна температура прання
  • розмір тканини: 40 x 40 см

використання:

не наносите безпосередньо на поверхню, що очищається.

  • складіть серветку з мікрофібри ROGGE на чотири частини і змочіть рідиною Rogge Screen Cleaner.розпиліть тканину 4-6 разів .
  • протріть поверхню кілька разів (вологою стороною) легким натисканням.
  • переверніть тканину і відполіруйте поверхню сухою чистою частиною, поки не будуть видалені смуги.

використання ROGGE для миття сильно забруднених скляних поверхонь, тобто вікон, дзеркал:

спочатку видаліть всі забруднення водою, а після висихання використовуйте тільки професійні засоби Rogge.

очищувач РК-дисплея, Протестований провідними виробниками дисплеїв.

рекомендовано виробниками: Apple, aoc, ASUS, GRUNDIG, HYUNDAI, HTC, iiyama, LG, MEDION, MSI, NEC, ORION LCD TV, Samsung, Sony, TOSHIBA, Kindle.

юридичні застереження

пам'ятайте, що ви купуєте продукт професійної хімії. Перш ніж використовувати його, будь ласка, уважно ознайомтеся з правилами поводження з продуктом, його обсягом і способом детального використання, зберігання та вимогами захисту продукту від несанкціонованого доступу.

порада спеціаліста

перед нанесенням продукту обов'язково перевірте його роботу на зразку або в невидимому місці. Текст у реченні є виключно інформативним і не є інструкцією із застосування даного продукту.

тільки оригінальні продукти

В T. H. ALPLAST SP.o. o. SP. K.-постачальниками є тільки виробники або авторизовані дистриб'ютори продукції. Ми гарантуємо оригінальність всіх продуктів, які ми продаємо.

Повернутися до початку
супутні товари

Rogge рідина для миття екрану 100 мл + тканина 40x40 купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

750,00 грн.