ЧОБОТИ PROTECTOR CELT LOW 42
чоботи протектор CELT LOW 42
захисник С. а.
низькі літні чоботи, рекомендовані для співробітників МВС, що працюють як на місцях, так і в адміністрації. Через функціональність низького верху рекомендується також працівникам міського транспорту і працівникам транспортно-логістичних компаній.
підошва: Pectus T PU / PU
самоочисна підошва, виготовлена з двошарового поліуретану (пу / пу), в якій верхній шар забезпечує відповідну м'якість і пружність, а нижній - стійкий до стирання, розривів та інших механічних пошкоджень; підошва володіє протиковзкими властивостями, забезпечуючи стабільність і впевнене пересування по будь-якій місцевості, відповідно глибокий протектор полегшує подолання країв або каменів; стійкий до масел і мастил, володіє антиелектростатичними властивостями; відповідно глибокий протектор полегшує подолання країв або каменів; в п'яткової частини використовується амортизатор, покращуючи комфорт використання взуття.
Особливості продукту:
- верх - натуральна Волова шкіра водонепроникна в поєднанні з просоченою тканиною, сильфонний язик, натуральна велюрова шкіра
- підкладка - виготовлена з матеріалу Ibifoam-антибактеріальна і антистатична, з високим поглинанням поту, зносостійка
- нижня сторона-двошаровий поліуретан, стійкий до розтріскування і стирання, нековзний-SRC
- підкладки - тканина з паропроницаемой і водонепроникною мембраною типу ті-пір
- система застібки - система швидкої шнурівки
- монтажна система - впорскування
- Матеріал: шкіра, тканина
- Колір: Чорний
- стандарти:PN-EN ISO 20347:2012
- виробник: протектор SA
-
ШВИДКА ДОСТАВКА ПО ВСІХ ЗАМОВЛЕННЯХ
ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ ПРОТЯГОМ 14 ДНІВ
БЕЗПЕЧНІ ПОКУПКИ
Категорія
супутні товари
Вас можуть зацікавити