Секатор з лисячим хвостом Powermax
- товщина гілок для різання:25 мм
- Матеріал виготовлення леза: сталь і тефлон
- Матеріал виготовлення ручки: сталь
- потрібно укладання на хвостовик (не входить в комплект)
- ідеальний і необхідний при роботі в саду
- відмінна ідея подарунка вулик>
з'єднання двох інструментів пилки lisi Tail і секатора полегшить і забезпечить комфортну роботу при обрізанні і видаленні непотрібних гілок. Секатор призначений для різання гілок товщиною до 25 мм, розташованих на більш високих ділянках дерев, в той час як пила відмінно впорається з більш товстими гілками. Металева ручка з отвором використовується для установки інструменту на телескопічний стрижень 6610e або на будь-який інший полюс , з яким буде працювати секатор. Виготовлене із загартованої сталі, лезо покрито тефлоновим покриттям , яке запобігає прилипання зрізаних фрагментів і захищає лезо від корозії і стирання.
секатор з пилкоюпростий у використанні . Після установки на вал досить направити лезо інструменту до гілки, яку ми ріжемо, потім потягнути за прикріплений до секатора трос , який відповідає за переміщення механізму Гасителя інструменту. Відповідний розріз повинен бути зроблений по діагоналі над можливим бутоном.
переваги ножівкового секатора:
- простота у використанні
- простий і міцний
- дозволить дістатися до вище розташованих гілок
- лезо із загартованої сталі з тефлоновим покриттям
представлений продукт також є відмінною ідеєю для подарунка для любителів, люблять прибирання в саду. Інструмент, безумовно, буде служити протягом тривалого часу , забезпечуючи зручну, що не обтяжує руку роботу.
Особливості продукту Секатор з лисячим хвостом Powermax 6604sb
- марка продукту: Powermax
- EAN:2009900066046
- код виробника: EXO6604SB
- призначення: для різання високих гілок товщиною 25 мм
- Матеріал: ручка: сталь, лезо: сталь і тефлон
- додаткова інформація: працює з телескопічним хвостовиком 6610e вулик>
[!product_id=28956!/]