SHITAKE капелюхи люкс (гриби Поку) 250г атестація 2023 сушені гриби

В наявності
Артикул
14988754917
1 000,00 грн.
Додати в список бажань
гриби шитаке капелюхи (lentinula edodes) 250г(гриби Поку) атестований урожай 2023

Вага нетто: 250г

інгредієнти: шитаке 100%

на етикетці продукту вказано атестат з номером грибовода і підтвердженим роком збору.

термін придатності: 31.12.2025

сушені гриби

на етикетці продукту вказано сертифікат з номером грибовода і підтвердженим роком збору.

купуючи в компанії GrzybekPL, ви впевнені, що всі наші продукти сертифіковані. Ви впевнені, що купуєте і робите це безпечно!

гриби шитаке в Польщі також відомі як японський склероз. Цінується у всьому світі за свій унікальний смак.

шиітаке ростуть на деревах шиїтів, звідки і походить їх назва. Вони також називаються японський склероз, дубовий печериця і китайський печериця. У них коричнева капелюшок діаметром близько 20 см.стебло світлий з коричнево-червоним забарвленням, а довжина його коливається в межах від 2 до 4 см.

їх унікальний смак відомий вже багато тисячоліть у багатьох країнах світу. Їх подають особливо сушеними через більш інтенсивний смак і виразний аромат. Деякі вважають за краще приготовані шиітаке. Смак цих сушених ми можемо визначити як умами-він порівнянний зі смаком м'яса, з ніжною гострою ноткою. Він відмінно підходить для різних видів страв в сухому варіанті.

гриби шитаке можуть бути смачним доповненням до супів, соусів, м'яса, салатів або пасти.вони також чудово поєднуються з овочами, особливо морквою, картоплею та селерою. Вони також можуть стати одним із інгредієнтів домашнього рагу, надаючи страві трохи пікантного аромату.

спосіб приготування:  залийте гриби гарячою водою і дайте їм набрякнути протягом 30 хвилин, потім варіть протягом 10-15 хвилин.

зберігати  слід в сухому і прохолодному місці.

сертифікований-культивований гриб
ми пропонуємо кілька десятків сортів грибів - від типових до екзотичних і унікальних (рідко доступних). Запрошуємо на інші наші аукціони, де ви знайдете широкий вибір ваги і виду. Ми щодня розширюємо наш асортимент і працюємо, щоб забезпечити найвищу якість пропонованої продукції... пропозиція, призначена для ресторанів і приватних осіб!

завдяки процесу сушіння в професійних сушарках гриби зберігають свої смакові і кулінарні властивості.

додатковим способом збереження відповідного смаку і аромату є негайна упаковка в щільно закриті пакети і зберігання в адаптованих холодильних камерах.

сертифікат № 38/1610/2023

Повернутися до початку
супутні товари

SHITAKE капелюхи люкс (гриби Поку) 250г атестація 2023 сушені гриби купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

1 000,00 грн.