✅опис виробника
_________________________________________
спортивний універсал! Легкий, універсальний і ретельно продуманий до найдрібніших деталей: uvex exxential II-ідеальне універсальне спортивне взуття.
нарешті, шолом, який відповідає всім вимогам, встановлюючи нові стандарти безпеки і комфорту вершника. Модель Uvex exxential II має подовжену задню частину, яка закриває потилицю, забезпечуючи тим самим ще більший захист. Легкий, як перо, шолом для верхової їзди Inmould надихає на цілий ряд зручних функцій, включаючи виріз поні, кондиціонер і систему регулювання розміру 3D IAS.
особливості:
- зроблено в Німеччині технологія Inmould: легкий шолом з чудовою ударостійкістю. За допомогою системи 3D IAS шолом для верхової їзди може бути індивідуально адаптований до розміру голови з точки зору висоти і ширини. Відмінна вентиляція, завдяки продуманим вентиляційним каналам, які всмоктують свіже повітря і відводять тепле повітря назовні. Замок Uvex monomatic comfort можна відкривати і закривати однією рукою. Стрічка Fast Adapting System (fas) може бути легко і постійно адаптована до точної форми голови. Внутрішня підкладка миється і замінюється. Вага: 420 г сертифікат відповідності:EN 1384: 2012 + VG1 01.040 2014-12
поради по догляду:
миється внутрішня підкладка.е>