СИДІННЯ ДЛЯ КАЯКА ДЛЯ ДОШКИ SUP KESSER

В наявності
Артикул
17551411067
3 750,00 грн.
Додати в список бажань
сидіння для каяка KESSER SUP board

високоякісне сидіння для каяка kesser - ідеально підходить для любителів веслування, забезпечуючи комфорт і комфорт на воді.

Якщо ви ентузіаст паддлінга, Ви знаєте, як важливо підтримувати рівновагу і правильну поставу. Тривале балансування може бути виснажливим і важким для ніг, тому сидіння KESSER - ідеальне рішення, яке дозволить вам розслабитися і розвантажити ноги під час тривалих поїздок.

Особливості продукту:

  • водонепроникний матеріал - поєднання неопрену і поліестеру гарантує відмінну Водостійкість, тому сидіння буде працювати навіть в суворих умовах.
  • зручна еластична набивка – забезпечує комфорт спини, а тривалі поїздки стають справжнім задоволенням.
  • пружинні гачки з нержавіючої сталі з латуні – дозволяють легко монтуватися на будь-якій дошці SUP і каяку з 4 D-кільцями. завдяки 4-точковому кріпленню, сидіння стійко і не ковзає.
  • подушка сидіння з сердечником з пінопласту - забезпечує комфорт, як ніби ви сидите на хмарах, ідеально підходить для використання на веслах.
  • складаний і портативний – сидіння можна скласти навпіл, що полегшує його транспортування і зберігання в багажнику.
  • регульовані ремені - підходять для різних розмірів дощок SUP і забезпечують безпеку як для дорослих, так і для дітей.
  • додаткова задня кишеня – ідеально підходить для фруктів, напоїв або спорядження для дайвінгу, а коли він не потрібен, його легко зняти.

для всіх – з регульованими ременями сидіння SUP KESSER підходить для людей різного віку, забезпечуючи безпечний і комфортний досвід на воді. Збірка швидка і проста, що змусить вас відправитися в подорож в найкоротші терміни. Новий м'який сердечник ще більше підвищує комфорт під час використання

Повернутися до початку
супутні товари

СИДІННЯ ДЛЯ КАЯКА ДЛЯ ДОШКИ SUP KESSER купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

3 750,00 грн.