СИДІННЯ ДЛЯ КАЯКА ЗІ СПИНКОЮ М'ЯКА ПОДУШКА ДЛЯ ДОШКИ SUP ЗНІМНА

В наявності
Артикул
17554619762
2 250,00 грн.
Додати в список бажань
сидіння для каяка зі спинкою м'яка подушка для дошки SUP знімна

м'яке сидіння зі спинкою для дошки SUP / каяка-комфорт, який вам потрібен на воді

✅ зручна підтримка спини / ✅ універсальне кріплення / ✅ швидка установка / ✅ водонепроникність/ ✅ новий вимір релаксації і тренувань

вам більше не потрібно вибирати між інтенсивним веслуванням і комфортом. Наше ергономічне сидіння для каяка зі спинкою дозволить вам зняти навантаження зі спини, поліпшити поставу і продовжити час, проведений на воді, без втоми і дискомфорту. Це ідеальний аксесуар для будь - якого користувача дошки SUP, який хоче підняти свій водний досвід на новий рівень-незалежно від віку або рівня майстерності.

MAKSYMALNA максимальний комфорт завдяки ергономічній формі

  • наповнення з високоякісноїпіни EVA високої щільності, стійкої до деформації
  • зовнішній матеріал знеопрену, який не вбирає воду – забезпечує сухий комфорт навіть при тривалому використанні
  • профільоване сидіння і висока спинка підтримують правильну поставу і захищають нижню частину хребта
  • ідеально підходить для тривалих, рекреаційних маршрутів та інтенсивних тренувань з веслування

???? універсальність для будь – якого спорядження

  • сумісність збільшістю моделей дощок SUP і байдарок
  • чотири міцних металевих карабіна і регульовані ремені забезпечують стабільне і надійне кріплення
  • сидіння не зсувається, не перекручується-залишається на місці навіть при динамічному плаванні
  • ви можете встановити їхспереду, всередині або достатньо дошки, залежно від бажаного положення

FUNKCJONALNOŚĆ️ функціональність і довговічність протягом багатьох років

  • швидка збірка і розбирання – готові до використання всього за кілька секунд
  • компактні розміри полегшують транспортування – сидіння складається і кидається в сумку з дошкою
  • стійкість до:УФ ,просочування води ,механічні пошкодження
  • також ідеально підходить для дітей – підвищує безпеку і комфорт

✅дізнайтеся основні переваги нашого продукту:

✔️ зручний: сидіння з товстої піни EVA, профільованедля кращого комфорту . Неопреновий матеріал не вбирає воду.

✔️ UniwersalnePasuje do większości desek SUP i kajaków завдяки універсальним кріпленням.

✔️ регульовані : регулюючі елементи дозволяютьідеально підганяти  до індивідуальних потреб.

✔️ швидка збірка : установка і демонтаж сидіння прості і швидкі  завдяки використанню металевих карабінів.

✅ деякі технічні характеристики:

  • розміри сидіння: 38 см x 32 см
  • розміри спинки: 51 см x 45 см
  • колір: Чорний
  • матеріал: поліестер + піна EVA
  • карабіни: метал

▶️сидіння для каяка-це відмінний шанс на  заново відкрити дошку SUP  і використовувати її в зовсім іншій формі. Якщо ви хочете спробувати щось нове і готові до нових викликів,то сидіння для каяка-ідеальне рішення! дозволяє вам тренувати нові партії м'язів і j одночасно більш тривалі, менш напружені тренування хребта або просто веселіше!!

⭐️ стабільне з'єднання

має регульовані ремені, що закінчуються карабінами для кріплення на дошці SUP. Сумісний з дошками, оснащеними металевими колесами для кріплення сидінь.

⭐️ зручна і стабільна підтримка спини

сидіння для каяка має підтримку спини, що дозволяє хребту відпочивати під час веслування.

⭐️ легка збірка

сидіння надзвичайно легко встановити завдяки вбудованим зчіпним пристроям. Досить декількох хвилин, щоб почати плавання.

⭐️ опір і міцність

стільчик виготовлений з високоякісного пластику, стійкий до пошкоджень і ультрафіолетового випромінювання .

Повернутися до початку
супутні товари

СИДІННЯ ДЛЯ КАЯКА ЗІ СПИНКОЮ М'ЯКА ПОДУШКА ДЛЯ ДОШКИ SUP ЗНІМНА купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

2 250,00 грн.