Силіконове масло для змащення бігової доріжки Naskosil Oil 1 500ml

В наявності
Артикул
16052325296
1 125,00 грн.
Додати в список бажань

силіконове масло для бігової доріжки Naskosil Oil 1-500ml

Naskosil Oil 1-універсальне силіконове масло, що використовується не тільки для бігової доріжки, але і для інших фітнес-обладнання і підшипників з високим обертанням.

використання масла Naskosil Oil 1 знижує тертя ,знижує шум, захищає елементи з пластику, карбону, гуми і металу від впливу зовнішніх факторів. Використання нашого продукту продовжує термін служби обладнання для технічного обслуговування, яке використовується.

що відрізняє масло Naskosil Oil 1 від інших аналогічних продуктів, доступних на ринку, так це його в'язкість, яка становить 1000 cSt (сантістокс). завдяки цьому Naskosil Oil 1 може використовуватися на вертикальних поверхнях і не зношується так швидко.

інші комерційно доступні масла для консервації зазвичай мають тільки в'язкість 350 cSt.

особливості продукти:

  • підходить для обслуговування бігової доріжки та іншого фітнес-обладнання
  • Naskosil Oil 1 можна використовувати для обслуговування предметів повсякденного вжитку (наприклад, петель, напрямних)
  • У комплект входить аплікатор довжиною 150 мм, що дозволяє одноразове застосування до 3 мл олії
  • без запаху
  • діапазон робочих температур від -45°C до +290°c
  • не містить шкідливих речовин
  • в'язкість 1000 CST
  • кількість 500ml

інше застосування

виходячи з частих питань про інші застосуваннях масла Naskosil Oil 1, ми повідомляємо, для чого ще можна використовувати наш продукт:

  • для петель
  • для телескопічних направляючих
  • для підшипників
  • для зменшення тертя елементів, тісно взаємодіючих один з одним
  • для замків
  • для замків
  • для замків < /li >
Повернутися до початку
супутні товари

Силіконове масло для змащення бігової доріжки Naskosil Oil 1 500ml купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

1 125,00 грн.