Sinecod дитячі протикашльові краплі 20 мл
В наявності
Артикул
12976031634
900,00 грн.
Sinecod дитячі протикашльові краплі 20 мл
NOVARTIS CONSUMER HEALTH SA
ім'я: Sinecod
Персонаж: кроп.усні Доза: 5 мг / мл Упаковка: 20 мл Склад: один мл розчину (22 краплі) містить 5 мг бутамірату цитрату (Butamirati citras). Допоміжні речовини: один мл розчину містить 405 мг сорбіту і 3 мг етанолу 96%. Повний перелік допоміжних речовин див. у розділі 6.1. Показання: симптоматичне лікування кашлю різного походження. Протипоказання: підвищена чутливість до бутамірату цитрату або до будь-якої допоміжної речовини. Побічні ефекти: розлади нервової системи: рідко (31/10 000, < 1/1 000): сонливість шлунково-кишкові розлади: рідко (31/10 000, < 1/1 000): нудота, діарея захворювання шкіри та підшкірної клітковини: рідко (31/10 000, < 1/1 000): кропив'янка Взаємодії: ніяких досліджень взаємодії не проводилося. У зв'язку з придушенням кашльового рефлексу бутамірату цитрату слід уникати одночасного прийому відхаркувальних препаратів(див.розділ 4.4). Дозування: наступні рекомендації щодо дозування ґрунтуються на досвіді; немає даних відповідних досліджень для визначення дозування. Максимальна тривалість лікування без рекомендації лікаря становить 1 тиждень(див.розділ 4.4). Діти від 2 місяців до 1 року. рік життя: по 10 крапель (2,27 мг бутамірату цитрату) 4 рази на день. Діти після закінчення 1. років до 3 років: по 15 крапель (3,4 мг бутамірату цитрату) 4 рази на день. Дітям старше 3 років: по 25 крапель (5,68 мг бутамірату цитрату) 4 рази на день. У дітей віком від 2 місяців до 2 років можна застосовувати препарат тільки за рекомендацією лікаря(див.розділ 4.4). Sinecod у формі пероральних крапель не слід застосовувати дітям віком до 2 років. місяць життя. Запобіжні заходи: через пригнічення кашльового рефлексу бутамірату цитрату слід уникати одночасного прийому відхаркувальних препаратів, оскільки це може призвести до залягання слизу в дихальних шляхах, що збільшує ризик бронхоспазму та респіраторної інфекції. Синекод у формі пероральних крапель можна застосовувати дітям віком від 2 місяців до 2 років лише за рекомендацією лікаря. Якщо кашель триває більше 7 днів, слід перевірити діагноз. Синекод, пероральні краплі містить сорбіт, тому препарат не слід застосовувати пацієнтам з рідко зустрічається спадковою непереносимістю фруктози. Калорійність 2,6 ккал / г сорбіту. Sinecod, пероральні краплі містить невелику кількість етанолу (спирту), менше 100 мг на дозу. Водіння: Sinecod може викликати сонливість. У зв'язку з цим слід дотримуватися обережності при водінні транспортних засобів або виконанні інших дій, що вимагають підвищеної уваги (наприклад, при поводженні з машинами). Передозування: внаслідок передозування Sinecod можуть виникнути такі симптоми: сонливість, нудота, блювання, діарея, запаморочення та гіпотонія. У разі передозування слід використовувати звичайне невідкладне лікування, включаючи промивання шлунка, введення активованого вугілля, моніторинг і, при необхідності, підтримання життєдіяльності. Специфічного протиотрути не відомо. Вагітність: ніяких спеціальних досліджень, спрямованих на визначення безпеки використання продукту під час вагітності та лактації, не проводилося. Слід уникати застосування Sinecod у першому триместрі вагітності. В інші місяці вагітності Sinecod можна використовувати тільки в разі крайньої необхідності. Невідомо, чи потрапляє активна речовина та / або її метаболіти у грудне молоко. З міркувань безпеки і, як правило, введення бутамірату під час годування груддю повинно бути протипоказано.Translated by aitranslate< / a > api services.