тостер марки Bartscher дозволить вам ефективно і зручно підсмажувати хліб в сніданках, ресторанах і ресторанах, де необхідно приготувати велику кількість тостів за короткий проміжок часу. Пристрій має сертифікат CE і відповідає вимогам Санепіда.
Наскрізний тостер 150 тостів/год BARTSCHER DLT150-1
В наявності
Артикул
17412706408
64 500,00 грн.
наскрізний тостер з продуктивністю 150 тостів на годину-B-a100205
тостер виготовлений з корозійно-стійкої і легко миється нержавіючої сталі. регульовані ніжки дозволяють легко вирівняти його.
пристрій дозволяє працювати в безперервному режимі. Вони оснащені ефективними нагрівальними елементами, розташованими над і під транспортною стрічкою.
розташовані на панелі управління циферблати дозволяють регулювати:
- швидкість переміщення стрічки, що безпосередньо переводиться в ступінь підрум'янювання тостів
- режим роботи - підсмажування верхнім нагрівачем (корисно для розігріву булочок), підсмажування зверху-вниз (для підсмажування хліба) і режим очікування
Користувач також має можливість вибрати спосіб видачі тостів вперед до випускному листу або назад до захватному листу.
специфікація:
- артикул:наскрізний тостер
- каталожний номер:B-A100205
- стан виробу:новий
- джерело живлення:230 в
- потужність: 2240 Вт
- Матеріал корпусу:нержавіюча сталь
- продуктивність тостів: до 150 тостів/год
- функції:режим очікування, верхній нагрівач, верхній і нижній нагрівач
- регулювання швидкості руху стрічки:безступінчата
- видача тостів:спереду або ззаду
- час нагріву: 15 - 20 хв
- розміри (ШхГхВ):37 x 42 x 39 см
- Вага:16,1 кг
в комплект входять:
- тостер
- керівництво користувача