Сортувальник гранул

В наявності
Артикул
12300140928
124 250,00 грн.
Додати в список бажань
сортувальник гранул калібратор сортувальник гранул виробник other

барабанний сито для гранул

модель: v1 PAVOLT Peleciarki_PL

польський виробник!

сито використовується для роботи на пелетному верстаті. Ефективно відокремлює гранулу від сипучої фракції, відводить її вологу і очищає шляхом шліфування, охолодження і очищення.

гранули після відділення від сипучої фракції можна відразу упаковувати в мішки!калібратор використовується як один з компонентів виробничої лінії!

широкий спектр застосування просіювача по відношенню до просіювання різних сипучих матеріалів забезпечує ідеальне доповнення до домашнього господарства, а також підприємству.

предметом продажу є 1 шт.пропонованого сито / калібратора.

технічні параметри:

  • живлення: 230 В.
  • блок живлення: 120 Вт
  • двигун: 50 Вт
  • Ступінь захисту: IP 54,
  • Клас ізоляції: B
  • Кількість швидкостей: 2 ( безкоштовно і швидко).
  • висота входу регулюється : від 38 см до 64 см.
  • висота виходу регулюється: від 30 см до 56 см.
  • ширина : 45 см.
  • довжина пристрою : 170 см.
  • продуктивність : до 1500 кг / год (при максимальному подовженні ніжок з боку впускного отвору).
  • отвір сита (вхід / вихід):? 230 мм/? 310 мм.
  • розмір сітки сита :? 3 мм.
сортувальник гранул вага (з упаковкою) 35 кг
сортувальник гранул калібратор сортувальник гранул мета Other

Сито / Odsiewacz przesieje різні матеріали, на przykład:

  • pellet,
  • zboże,
  • piasek,
  • ziemię,
  • cement,
  • kompost,
  • zrębkę,
  • korę,
  • drewno,
  • węgiel,
  • kruszywo,
  • декоративні камені

і багато інших.

увага! пристрій завжди повинен розташовуватися під невеликим кутом нахилу, щоб матеріал, який ми доставимо в барабан, повільно переміщався до випускного отвору!

маючи наш пристрій, Ви отримуєте:

✔️ практіческімгновенное охолодження готового продукту після роботи пелетної машини.

✔️відсіювання гранули з сипучої фракції.

✔️ відшліфувати іочистити гранули від небажаної фракції.

✔️ після роботи сито готовий продукт відразу ми можемо упакувати в мішки (безпосередньо або за допомогою ваг).

✔️ продуктивність така ж і навіть більше, ніж при використанні вібросито - вібраційного столу!

сортувальник гранул калібратор сортувальник гранул мета Other

продуктивність в залежності від кута нахилу ( кут нахилу регулюється шляхом регулювання вгору - вниз задніх ніжок сита ).

MAX:

  • 1-я передача: до 1100 кг/год
  • 2-я передача: до 1500 кг/год

Середня:

  • 1-я передача: до 500 кг/год
  • 2-я передача: до 780 кг/год

MIN:

  • 1-я передача: до 200 кг/год
  • 2-я передача: до 300 кг/год

відмінні риси:

✅ скринінг готового продукту у вигляді гранул від фракції сипучого, шляхом застосування відповідного перфорації сита-ролика (на цьому аукціоні 3мм)

✅ облагороджування, відведення вологи, охолодження і oszlifowanie готового пелет,

✅ регульована кожна з чотирьох ніжок, що дозволяє регулювання висоти вхідного отвору і вихідного отвору сита. Таким чином, ми отримуємо універсальний пристрій для роботи з будь-яким типом пелетної машини незалежно від висоти викиду готового продукту у вигляді гранул з котла нашого Преса.

✅ обертаючи барабан під час роботи , ми значно підвищуємо ефективність просіювання сипучих матеріалів,

Estet  естетичний зовнішній вигляд .

✅ простий,  металева конструкція .

✅  оцинкований барабан  стійкий до корозії і стирання!

✅ два режими обертання барабана - швидко і повільно .

✅ регулювання кожної з чотирьох ніжок  на осі вгору - вниз дозволить точно вибрати кут нахилу для досягнення правильної ергономіки роботи.

➡️ гуркоту призначений для калібрування І попереднього охолодження сировини, спрямованих на підготовку виробництва до використання за призначенням.

➡️ пристрій складається з оцинкованого барабана калібрування обладнаний в сито з перфорацією 3 мм пристосованої для кращого очищення з сипучої фракції готового матеріалу. Він використовується для роботи на пелетній машині, і його основне завдання-просіювати і охолоджувати готові гранули.

️ ️ така дія знижує ризик пошкодження кінцевого продукту, фіксує його. Просіювач використовується в якості одного з елементів в лінії з виробництва гранул, що значно полегшує процес упаковки готових гранул в мішки.

просіювач сортувальник гранул калібратор сортувальник гранул код виробника просіювач калібратор
сортувальник гранул калібратор сортувальник гранул мета Other

Peleciarki_pl-Консорціум польських компаній, що займаються виробництвом та імпортом машин з більш ніж 20-річним досвідом роботи в галузі. Якщо ви не знайшли для себе машину, що гарантує готове рішення проблеми, зв'яжіться з нами - ми знайдемо її для вас. Ми дбаємо не про продаж конкретних моделей пристроїв, а про продаж пристрою, адаптованого до потреб клієнта, відповідно до ваших потреб.

Повернутися до початку
супутні товари

Сортувальник гранул купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

124 250,00 грн.