Радянська плата випрямляча імпульсу 3P-02 Російська
вже більше 20 років ми займаємося ремонтом зварювального обладнання. Ремонт - це не лише Заміна несправного компонента, а й аналіз того, чому сталася несправність, Пошук вразливостей пошкодженого компонента та пошук рішень для усунення таких несправностей у майбутньому. Так, отримані знання, - дозволила нам розробити власні версії панелей управління, які в повній відповідності з їх оригіналами, але були позбавлені слабких точок, конструкційних або деяких niedoróbek. Слабкі елементи, які піддавалися пошкодження ми краще, ми ввели різні види фільтрів і безпеку, а нерідко і модуль був розроблений заново - повністю від стану розуму, - щоб, нарешті, пристрій працював як треба. Модулі виробляються на сучасних компонентах, що також має вирішальне значення при заміні старих модулів, виготовлених кілька десятків років тому.
перші фотографії в галереї показують оригінальний модуль-це орієнтовна фотографія - щоб ви могли легко дізнатися, про який драйвер йде мова. На наступних фотографіях показано запропонований нами оновлений драйвер заміни. Деталі завжди описуються з цим пристроєм.
Якщо ви не впевнені, що пошкоджено у вашому пристрої - спочатку запитайте і купіть потрібний вузол. не ремонтуйте методом" сліпої заміни " наступних компонентів...ми будемо раді допомогти вам визначити причину несправності.
іноді буває так, що пошкоджений який-небудь елемент, ніж могло б здатися niedoświadczonej людині, буває так, що несправність більш глобальна - і без її визначення і видалення - наприклад, сама Заміна плитки призведе до пошкодження нової, або пристрій попрацюєш короткий час, після чого знову ламається.
нижче наведені фотографії оригінальної пластини, використовуваної випрямляча імпульс 3P-02. Це ілюстративні фотографії, які не є предметом даної пропозиції. розміщені тут для довідки.
предметом пропозиції являетсязамена вищевказаних плат - сучасне виконання, на сучасних - загальнодоступні Європейські компоненти (легко доступні в разі відмови). Плитка, що є предметом пропозиції, показана на фотографіях нижче і далі в описі.
плата використовується в першу чергу - для ремонту пошкодженого випрямляча цього типу, але - через те, що це дуже цікава і функціональна конструкція - можна також використовувати її в іншому - наприклад, недавно побудованому або модернізованому пристрої.
пластина використовується в Випрямлячі, показаному на фотографії поруч з ним ( цей випрямляч не є предметом цієї пропозиції).
пристрій має дещо специфічний режим роботи і вимагає певних знань в експлуатації, тому для того, щоб не було двозначності при покупці, а також для того, щоб потенційний покупець знав, "що може це обладнання" - я опишу в декількох словах його роботу .
управляємо пристроєм, повертаючи головну ручку.
при включенні в мережу загоряється світлодіод "мережа" (CETB), пристрій не подає струм на вихід крокодилів (його можна замкнути або підключити "навпаки" до батареї (плюс до мінус) - нічого не станеться...
післяправильного підключення (плюс до плюса) - загоряється світлодіод " зарядка " (ZARJAD). Потім-шкала потенціометра визначає струм, яким заряджається акумулятор. Пристрій стабілізує струм зарядки - так що весь час струм один і той же (не зменшується в результаті підйому напруги на батареї).
поворот потенціометра максимально вліво - до тих пір, поки не буде почутий "клацання", пристрій переключиться в режим завантаження . Потім загоряється світлодіод "пуск" (Zapusk) - система заряджає акумулятор струмом близько 5А і чекає завантаження. Коли ми включаємо стартер (про що система "дізнається", бачачи падіння на батареї до значення нижче 10 В), він дає повну потужність, яку він має. Вимірювання показали, що це приблизно 100 - 150 A - в залежності від стану батареї, якості кабелів і крокодилів. Такий великий струм ефективно сприяє запуску. Можна "нормально" запустити автомобіль, як якщо б акумулятор був повністю справний.
звичайно-коли напруга повертається до" нормального " значення (більше 11 В) - система відключає свою повну потужність і передає тільки 5 а.Таким чином, це безпечно для електричної системи автомобіля.
пристрій в автоматичному режимі, і не передає струм без підключеного акумулятора-отже, - стійкі до впливу короткого замикання вихідних затискачів (не просто подає струм), імунні інверсія полюсів (помінявши місцями плюс з мінусом) - то і нічого поганого не трапиться !
система не має системи відключення зарядки після зарядки акумулятора. Тому обов'язково пам'ятайте про те, щоб вимкнути його після зарядки, або зарядити невеликим струмом-якщо ми боїмося, що ми можемо забути.
Система має стабілізацію струму зарядки, завдяки чому струм утримується на тій цінності, яку ми (не виросте, якби з'явилися якісь додаткові навантаження,-але теж не знижувалося під кінець зарядки) - у зв'язку з цим - якщо ми забули відключити його на час, а відрегульований струм був рекомендованим струмом "в 10 - ти годинному" (1/10, C) або вище-він потрапляє в "варення" електроліту.
тому використовуйте пристрій з головою. З огляду на потужність - це скоріше пристрій для швидкого підживлення великим струмом, або запуску транспортного засобу, ніж залишити, наприклад, на місяць, - при колишньому поїде-для таких цілей абсолютно не підходить...
система вимагає калібрування потенціометрами P1 і p2, за допомогою яких ми встановлюємо діапазон регулювання головного потенціометра.
- одним ми встановлюємо мінімальний струм,
- другий Максимальний струм.
таким чином, ми отримуємо правильний розподіл струму за шкалою потенціометра-відповідно до фактичного стану.
регулювання повинна бути проведена кілька разів , так як зміна налаштувань одного потенціометра впливає на Значення, задані іншим.
плитка має розміри і розташування елементів відповідно до оригіналу. Пластина пригвинчена на два гвинти-нижній з яких-поруч з Z1 - є одночасно контактом "контроль", що дозволяє пропустити дію автоматики.
при складанні зверніть увагу - щоб цей гвинт був ізольований від металевого корпусу, але мав електричне з'єднання з доріжкою, розташованої в цьому місці навколо отвору.
потенціометр має вісь" сучасного " діаметра (6,3 мм) - підходять Сучасні ручки, оригінальна радянська ручка не підійде.
у нас також є ручки, якщо це необхідно.
роз'єм на платі також відповідає оригіналу - просто вставте вилку (але зверніть увагу - не вставляйте її навпаки - хоча це можна зробити) - зверніть на це особливу увагу.
у нас також є схема підключення плати і схема компонування, необхідна для її правильної роботи-якщо хтось захоче, наприклад, побудувати "репліку" такого випрямляча.
незабаром ці матеріали будуть розміщені тут.