Склотканина фільтра 12КС12ММ КМЕ ЛПГ летючої фази
фільтр летючої фази KME 12 мм / 12 мм зі скловолоконним картриджем.
фільтр використовується в системах послідовного вприскування газу зрідженого нафтового газу IV покоління між редуктором і інжекторами. Фільтруючий елемент рекомендується міняти циклічно не рідше одного разу на рік або після подолання 15 000 кілометрів, так як це впливає на термін служби компонентів і роботу газової установки LPG.
фільтруючий елемент, розташований всередині алюмінієвого корпусу, виготовлений зі скловолокна. Волоконні картриджі отримують найкращу ефективність фільтрації, тобто ефективність. Спеціальний матеріал характеризується дуже низьким опором потоку. Скловолокно не є гігроскопічним матеріалом, що означає, що вода та інші рідини не обмежують параметри фільтрації.
цей продукт є одним з основних і найбільш часто використовуваних фільтрів для першої установки в системах послідовного вприскування газу KME.
ТЕХНІЧНІ характеристики:
- загальна довжина: 130 мм
- Діаметр фільтра: 50 мм
- діаметр вхідного патрубка: 12 мм
- діаметр вихідного патрубка: 12 мм
- фільтруючий матеріал: скловолокно
- Матеріал корпусу: алюміній
- робоча температура: -40°C - +120°C
- стан: новий
- виробник деталей: KME
- тип автомобіля: Легкові автомобілі|фургони|вантажівки
- Тип двигуна: бензин|дизель
- вага продукту з одиничною упаковкою: 0,05
- номер деталі: 702000003