Taurus T-Di Plus бас-передпідсилювач
T-Di Plus Це ідеальний інструмент для басиста для роботи в студії і на сцені. Preamp з корекцією тембру + compressor-це набір, що відповідає потребам більшості басистів. Це повний куб, що містить те, що необхідно для створення звуку, тобто хороший розділ еквалайзера плюс елементи, що дозволяють регулювати характер звуку і динаміку інструменту.
пристрій дозволяє отримати всю гаму звуків, від надзвичайно динамічних і насичених тембрів до сильно стислих, а також вінтажного типу з характерним м'яким трубчастим овердрайвом.
передпідсилювач можна підключати і використовувати різними способами:
-в якості додаткового звукового модуля, підключеного до входу підсилювача
- в якості передпідсилювача, підключеного одночасно до підсилювача і до мікшера через вихід XLR Line - OUT
-підключений тільки до мікшера в якості основного передпідсилювача без необхідності використання басового підсилювача на сцені.
специфікація:
- LEVEL – регулювання гучності
- CHARACTER - регулювання звукового характеру інструменту між вінтажним і сучасним
- GAIN/COMP – регулювання чутливості входу разом з регулюванням стиснення звуку в одній ручці
- BASS – регулювання низьких частот
- корекція перемикання низьких частот - cut/off/boost
- treble – регулювання високих частот
- корекція перемикання високих частот - cut/off/boost
- Punch – перемикач вираження середніх частот
- footswitch mode – перемикач режиму true bypass/mute
- MLO EQ параметри тембру:
бас: 40 Гц +/-8 дБ @450 Гц -/+4DBBASS boost/CUT: 60 Гц +/-6dbtreble: 4,5 кГц +15 дБ / 6 кГц-15dbtreble boost/cut: 7khz +/-6dbpunch: 300hz +7DB
- джерело живлення: 9-12V з автополяризацией харчування для використання джерел живлення з позитивною або негативною полярністю.
- DC Assistant - захищає ефект від втрати сигналу. При відключенні живлення або занадто низькій напрузі (<6V) ефект автоматично перемикається в режим "bypass"
- DC CONVERTER: вбудований перетворювач напруги, що підвищує живлення ефекту до 24V
- SUBSONIC filter-вбудований фільтр, що відключає дуже низькі частоти, які негативно впливають на роботу динаміків.
завдяки цьому з звуку виключаються небажані частоти і супутні їм компоненти постійної напруги (DC), які заважають роботі динаміків, вводячи неконтрольовану вібрацію діафрагм динаміків на низьких частотах.
- розміри: (В х Ш х г) 60 х 100 х 130 мм
- вага:0,5 кг / нетто
важливою особливістю є також те, що передпідсилювач має DC CONVERTER підвищує в два рази напруга живлення, яким ми маємо ефект. гарантує дуже велику динаміку звуку і виключає будь-які проблеми з активною електронікою, встановленої на гітарі.
особливість дуже актуальна для бас-гітар з великим вихідним сигналом і живленням від підвищеної напруги до 18 в (2x9 в).
виробник
продукція Taurus розроблена і виготовлена вручну в Польщі. Адам Козакевич засновник Taurus Amplification, музикант, звукорежисер і Електронік вже 35 років поставляє на ринок найкраще і повністю професійне музичне обладнання. Ручна обробка та контроль якості гарантують найвищу якість та повне задоволення.
пропозиція відноситься до версії в бордовому кольорі. Зображення білої версії автоматично додаються системою Allegro.
-
ШВИДКА ДОСТАВКА ПО ВСІХ ЗАМОВЛЕННЯХ
ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ ПРОТЯГОМ 14 ДНІВ
БЕЗПЕЧНІ ПОКУПКИ
Категорія
супутні товари
Вас можуть зацікавити