Телескоп Мікроскоп Комплект National Geographic Bresser

В наявності
Артикул
16736368178
7 250,00 грн.
Додати в список бажань
телескоп мікроскоп комплект National Geographic Bresser

BRESSER - набіртелескопа і мікроскопа, підписаний NATIONAL GEOGRAPHIC містить все необхідне для вивчення і вивчення світу астрономії і мікроскопії . Базовий телескоп зі збільшенням 29X і мікроскоп зі збільшенням 640x + набір аксесуарів для мікроскопії складають невелику лабораторію. Телескоп дозволяє ефективно спостерігати за місяцем та іншими планетами. Склади в мікроскопі підсвічуються світлодіодною лампою, що дозволяє працювати з мікроскопом як при денному світлі, так і в нічних умовах. великою перевагою цього мікроскопа є додаток для смартфона . Завдяки їй можна архівувати переглянуті препарати вона також дозволяє більшій кількості людей переглядати даний препарат в одну мить. За допомогою аксесуарів, прикріплених до мікроскопу, дитина може самостійно створювати препарати і створювати міні-культури для подальшого спостереження. Мензурка, Предметні скла, піпетка або інкубатор безумовно полегшують це. Для цього типу мікроскопа спостережуваний зразок не освітлюється зверху, але джерело світла знаходиться під зразком і просвічує через нього. Тому особливо потрібнітонко нарізані препарати . 

такий комплект-це супер пропозиція і економія, купуючи окремо телескоп і мікроскоп ціна була б набагато вище.

перед початком роботи з мікроскопом рекомендуємо прочитати інструкцію . Однак, перш за все, ми радимо вам ознайомитися з професійною літературою або інформацією з інтернету, особливо про те, як самостійно створювати препарати для перегляду. Те саме стосується телескопа.

Пам'ятайте також, що найкращі результати роботи з телескопом можуть бути досягнуті в місцях, віддалених від великих джерел світла, тобто найкраще за містом.

мікроскоп

застосування:

- Біологія

- гістологія

- ботаніка

- філателія

оптичні та технічні параметри:

- окуляр 16x

- світло, що проходить

- револьверна головка з 3 об'єктивами 4x / 10x / 40x

- максимальне збільшення 640x

- біологічна оптична конструкція

- колесо діафрагми для регулювання світлового променя

- затискачі для кріплення слайдів з препаратами

- регульований по висоті стіл

- монокулярна система перегляду

- розміри 115 x 160 x 220 мм (ш / Д / в))< / п>

- живлення від батарейок 2 X AA (В комплект не входять)

обсяг поставки:

- мікроскоп x 1

- наглазник на окуляр x 1 (запобігає вплив додаткового світла)

- смартфон X 1

- пінцет x 1

- піпетка x 1

- коробка з базовими слайдами x 1 op.

- покривні слайди + етикетки x 1 op.

- готові до перегляду препарати x 3 (епідерміс цибулі)

- матеріал для культивування препаратів x 1 (, дріжджі), поміщений в пляшечку

- інкубаційний комплект (інкубатор) x 1

- мензурка з градуюванням x 1

- порожні контейнери для препаратів x 2

- керівництво користувача x 1

телескоп

застосування:

- спостереження за місяцем

- перегляд зоряних скупчень

- спостереження за об'єктами на суші

оптичні та технічні параметри:

- лінзоподібний тип

- діаметр об'єктива: 50 мм

- фокусна відстань 360 мм

- збільшення 18x-29X

- 2 окуляри: 12,5 мм, 20 мм

- настільний штатив

- зенітне дзеркало

обсяг поставки:

- телескоп (тубус) x 1

- зенітне дзеркало x 1

- окуляри 2 x (12,5 мм. - 20 мм.)< / п>

- кришка об'єктива x 1

- керівництво користувача x 1

шановні батьки та опікуни, не забудьте попередити дитину про те, щоб дивитися через оптичні елементи прямо до Сонця. Це може призвести до пошкодження зору.

бажаємо Вам приємних спостережень і веселощів.

підпис National Geographic Декларація якості продукції Bresser

виробник: Bresser Gmbh Німеччина

код товару: b9118400

атрибути:

  • кількість:шт,
  • вік дитини:від 8 років+
  • кольори:як на картинці
  • матеріал:метал+пластик
  • Навчальна мета:так
  • сертифікати:CE
  • джерело живлення:AA батарея X 2
  • лампа:LED
Повернутися до початку

Телескоп Мікроскоп Комплект National Geographic Bresser купити в Україні купити з Європи доставка - EuroZakup - Харків, Одеса, Київ, Львів, Луцьк, Дніпро, Чернігів, Тернопіль, Ужгород, Суми, Запоріжжя, Херсон, Кривий Ріг, Миколаїв, Полтава.

7 250,00 грн.