брутто ціна
сині гідравлічні Телескопічні приводи
технічні характеристики та переваги:
- діаметр першої секції: 174 мм
- хід: 5400 мм
- Кількість секцій: 5
- CL : 1050 ( довжина від кріплення до кріплення)
- монтаж: висувний 30 мм (допуск +20; 0)
- робочий тиск: 190 бар
- макс.робочий тиск: 220 бар
- всі секції приводу хромовані : 25 мікрон (± 5)
- приводи виготовлені з холоднотягнутих сталевих труб St 52
- стандартний колір: RAL 9005 (Jet Black)
- товщина покриття фарби : від 40 до 50 мікрон
- наш привід еквівалентний продуктам:
HYVA , едбро, Пента, бінотто.
переваги:
- оскільки діаметри циліндрів більше, ніж у інших виробників, вони більш стійкі до високого тиску і відрізняються більшою довговічністю.польського польського походження
-вибираючи продукцію BLUE HYDRAULIC, у вас буде альтернативний постачальник силової гідравліки, що працює в Польщі
-наші продукти відправляються зі складу в Польщі, доходять до клієнта навіть на наступний день.
- Ви отримуєте відмінну якісну продукцію з параметрами, порівнянними або кращими з провідними виробниками, але за конкурентоспроможною ціною.
Blue Hydraulic на міжнародному ринку:
Компанія Blue Hydraulic ТОВ близько 40 років займається виробництвом і продажем елементів силової гідравліки (Телескопічні циліндри, насоси, клапани, а також гідравлічні комплекти) . Ми маємо свої філії в Нідерландах і Німеччині разом з фабрикою, розташованою в Індії, а також в Бразилії, з 2017 року ми почали свою діяльність на території Польщі. Ми активно продаємо в Індії, Бразилії, Азії, Канаді, Північній Африці, Південній Америці та на європейському ринку. В Індії ми співпрацюємо з такими підприємствами, як Mercedes, MAN, Volvo, SCANIA, Tata, Ashok Leyland.польського польського ринку:
з 2017 року ми працюємо на польському ринку в Польщі, співпрацюємо з виробниками самоскидів, з сервісами і магазинами гідравліки. У нас є послуги у великих містах. Ми працюємо, щоб продемонструвати наш 40-річний досвід роботи на польському ринку і стати для вас альтернативним постачальником.е>