ТЕПЛИЙ ЖІНОЧИЙ ШАРФ ДВОСТОРОННІЙ / В КОШЕНЯТА КІШКИ КОРИЧНЕВИЙ ЕКРЮ ТЕПЛИЙ МОРАДЖ

В наявності
Артикул
16718862775
1 000,00 грн.
Додати в список бажань

дуже красивий і теплий жіночий двосторонній шарф з кішками для осені та зими коричневий теплий MORAJ✅

✅ жіночий двосторонній шарф з кішками для осені та зими-це чарівний аксесуар, що поєднує в собі функціональність і стиль. Цей шарф не тільки практичний, але і виразний і сповнений чарівності завдяки дизайну у вигляді кішок. Двосторонній дизайн: цей шарф вражає своїм двостороннім дизайном, що означає, що ви можете носити його двома різними способами, що дає вам більше можливостей для укладання. Високоякісний матеріал:

✅ зроблений з м'якого і теплого матеріалу, цей шарф відмінно захищає від холоду восени і взимку, а також приємний при контакті зі шкірою. Котячі візерунки: візерунок у вигляді милих кошенят надає шарфу неповторний і грайливий вигляд. Це відмінний вибір для любителів кішок і тих, хто цінує оригінальний дизайн.

✅ цей жіночий двосторонній шарф для кішок на осінь і зиму - не тільки практичний аксесуар, але і виразний елемент вашого гардеробу. Незалежно від випадку, цей шарф додасть гламуру вашому вигляду і зігріє вас у холодні дні. Це відмінний вибір для тих, хто цінує унікальний дизайн і комфорт при носінні.

Parametry

✅ Marka: MORAJ

✅ Rozmiar: UNIWERSALNY

✅ Кількість штук в пропозиції: 

колір:багатобарвний

польський виробник

прання

- ️40 °C

Повернутися до початку
супутні товари

ТЕПЛИЙ ЖІНОЧИЙ ШАРФ ДВОСТОРОННІЙ / В КОШЕНЯТА КІШКИ КОРИЧНЕВИЙ ЕКРЮ ТЕПЛИЙ МОРАДЖ купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

1 000,00 грн.