Theraflu Max Grip 100mg + 10mg + 70mg 10 пакетиків, для симптомів грипу

В наявності
Артикул
15364187977
600,00 грн.
Додати в список бажань
< H1>Theraflu Max Grip 100 мг + 10 мг +70 мг  10 пакетиків, для симптомівгрипу

опис продукту:

Theraflu Max Grip один пакетик препарату містить 1000 мг парацетамолу, який володіє жарознижувальними і знеболюючими властивостями. Формула Theraflu Max Grip також збагачена двома іншими активними речовинами-аскорбіновою кислотою і фенілефрином гідрохлоридом. Розчинний у гарячій воді препарат знижує температуру, яка зазвичай виникає при застуді та грипі, А також зменшує головний біль та біль у горлі та очищає ніс, полегшуючи дихання. Смак лісових фруктів з м'яким додаванням. Переконайтеся самі, що Theraflu Max Grip-ідеальний вибір, коли ви не хочете піддаватися застуді або грипу! Не витрачайте час на грип!

*завдяки максимальній серед безрецептурних препаратів дозі парацетамолу

Особливості продукту:

  • очищає ніс і пазухи, полегшує дихання, знижує лихоманку, зменшує головний біль і біль у горлі
  • аромат лісових фруктів і ментолу
  • Paracetamolum + Acidum ascorbicum + Phenylephrini hydrochloridum, (1000 мг + 70 мг + 10 мг), порошок для перорального розчину

склад:

1 пакетик містить в якості активних речовин 1000 мг парацетамолу, 70 мг аскорбінової кислоти і 10 мг фенілефрину гідрохлориду, а також допоміжні речовини, в тому числі: 5 г сахарози, 118 мг натрію, помаранчевий жовтий, Кармозин, аспартам і глюкозу (як компонент мальтодекстрину) - детальна інформація в доданій брошурі

використання:
  • будь ласка, ознайомтеся з вмістом листівки перед використанням препарату.
  • для перорального застосування.
дозування:
  • використання у дорослих (включаючи людей похилого віку) з масою тіла більше 50 кг
  • один пакетик кожні 4-6 годин у міру необхідності.
  • не перевищуйте 4 Саше в день. Не перевищуйте зазначену дозу або частоту застосування.
  • завжди використовуйте найменшу можливу ефективну дозу препарату протягом якомога коротшого часу.
  • без рекомендації лікаря препарат не слід використовувати більше 3 днів.
спосіб застосування:

вилийте вміст пакетика в склянку, залийте до половини гарячою водою, добре перемішайте і випийте. Детальна інформація в листівці, розміщеній всередині упаковки.

зберігання:

не зберігати при температурі вище 30°C.

протипоказання:
  • не використовувати з іншими препаратами, що містять парацетамол та / або симпатоміметики (наприклад, протизастійні засоби) - див.листівку. Якщо ви приймаєте дозу, що перевищує рекомендовану, негайно зверніться до лікаря, навіть якщо ви відчуваєте себе добре, оскільки може статися небезпечне для життя пошкодження печінки. Препарат може викликати запаморочення.
  • препарат зберігати в невидимому і недоступному для дітей місці.
увага!

перед прийомом препарату ознайомтеся з вмістом листівки або проконсультуйтеся з лікарем або фармацевтом. Будь-які ліки, які ви приймаєте неправильно, загрожують вашому життю чи здоров'ю.

Повернутися до початку
супутні товари

Theraflu Max Grip 100mg + 10mg + 70mg 10 пакетиків, для симптомів грипу купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

600,00 грн.