Традиційний класичний ретро бритвений шкіряний чохол

В наявності
Артикул
14998183682
4 250,00 грн.
Додати в список бажань

ТЕХНІЧНІ Характеристики:

  • лезо компанії Mainland Razor
  • Модель: MR-BK
  • Стан: Новий
  • Матеріал клинка: нержавіюча сталь
  • Загальна довжина: ≈ 21 см / 8,3"
  • довжина в складеному вигляді: ≈ 14,5 / 5,7"
  • довжина леза: ≈ 6 см / 2,35"
  • Довжина ручки: ≈ 12cm / 4,7"
  • ширина леза: ≈ 1,7 см
  • Матеріал рукояті: деревина
  • вага: ≈ 42g / 1,4 oz (бритва) + 22g / 0,7 (чохол)
  • шкіряний чохол/футляр в комплекті (колір чорний або коричневий - в залежності від наявності)

бритва ostrzona попередньо - вимагає заточування перед першим використанням.

традиційна бритва для гоління

метод гоління бритвою є найбільш традиційним з методів гоління і називається традиціоналістами "єдиним істинним способом гоління". Гоління за допомогою бритви вимагає, правда, знання трохи техніки гоління, але в той же час ефект гоління непорівнянний з пропонованими на ринку одноразовими (навіть найвищої якості). Бритви використовувалися і улюблені протягом століть у всьому світі.

опис товару:

нова складна бритва в стилі ретро, лезо з нержавіючої сталі з атласною обробкою. Контурна ручка, яка ідеально підходить для вашої руки. Поставляється з шкіряним чохлом, все це ідеально підходить для подарунка і багато чого іншого.

увага !!!

також можна придбати ремінь для заточування / полірування. Ремені Доступні на інших аукціонах.

Повернутися до початку
супутні товари

Традиційний класичний ретро бритвений шкіряний чохол купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

4 250,00 грн.