Транспорт тополі плити 21мм будівлі опалубки переклеювання тополі

В наявності
Артикул
15174902372
1 250,00 грн.
Додати в список бажань
фанера опалубна будівельна плита 21 мм-Ціна за м2

він був виготовлений з березового дерева. покривається спеціальною плівкою, яка захищає від прилипання бетону. Її краї покриті акриловою фарбою. Рекомендується для опалубки, опалубних систем і виробництва збірного залізобетону.

надає форму бетонної суміші, використовується для підтримки конструкції арматури при бетонуванні. З її допомогою можна зробити залізобетонну конструкцію прямо на будівельному майданчику. Він також використовується на будівельних майданчиках.

Це відмінна альтернатива цегляній стіні в разі будівництва каркасних перегородок і стель.

фанера використовуєтьсядля будівництва різних конструктивних елементів або бетонної форми . Фанера володіє величезним потенціалом в дизайні інтер'єру, тому знайде застосування і в обробці, де буде виконувати декоративну функцію.

він використовується для домашнього будівництва, як елемент опалубної або дорожньої системи, де він захищає ями і траншеї.

ТЕХНІЧНІ характеристики:

  • розміри плити: 1,25×2,5 м
  • товщина: 18 мм
  • щільність: 700 кг/м3
  • набухання після 24 годин: 10%
  • кількість передавальних чисел: 10-25
  • водонепроникний
  • спеціальна плівка з обох сторін (Колір темно-коричневий)
  • краї фанери, захищені акриловою фарбою

фанера відрізняється надзвичайно високою допуском на вигин. крім того, використання опалубної фанери гарантує отримання гладкої залитої поверхні.

гладка поверхня елемента полегшує подальше очищення. Це екологічно чистий продукт, який можна використовувати повторно.

Повернутися до початку
супутні товари

Транспорт тополі плити 21мм будівлі опалубки переклеювання тополі купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

1 250,00 грн.