Гвинти FARMERY 4. 8x35mm 250pcs RAL 9010 білий
В наявності
Артикул
10003059004
1 225,00 грн.
саморізи типу FARMER для дерев'яних основ 4, 8X35MM KLIMAS 250 шт
білий колір RAL 9010
параметри:
- діаметр гвинта (dw)-4,8 мм
- довжина гвинта (Lw)-35 мм
- висота головки (k) - 4,5 мм
- Діаметр головки (F)& - 10,0 мм
- розмір ключа (s) - SW8
- шайба - сталь з EPDM
- Матеріал гвинта - вуглецева сталь з термообробкою
- захисне покриття - гальванічне покриття
- колір - Білий 9010
саморізи для кріплення профільних листів, покриваються спеціальним лакофарбовим покриттям. Сучасний спосіб його нанесення робить його надзвичайно міцним і стійким до механічних пошкоджень, що особливо важливо при монтажі, а гвинти виконують свою роль протягом багатьох років. стійкість до ультрафіолетового випромінювання також гарантує незмінність кольору. Для фарбування гвинтів компанія wint-met використовує тільки високоякісні перевірені компоненти.
виробник - Клімас гвинт-MET
особливості та переваги:
- Самосвердлувальний наконечник - можливість свердління листового металу товщиною до 2,5 мм, короткий час складання.
- ущільнювальна шайба з EPDM - герметизує і захищає від корозії.
- можливість фарбування відповідно до палітри RAL - міцний колір, відповідний для закріпленої сендвіч-панелі, стійкий до ультрафіолетового випромінювання і погодних умов.
- маркована головка гвинта - функція WK на головці гвинта дозволяє ідентифікувати гвинт як виробника і легко розпізнавати продукт.
- антикорозійне покриття - товщина цинкового покриття забезпечує високу антикорозійний захист.
Translated by aitranslate< / a > api services.