Виклик кольорової плівки з камерою 16 мм C41 E6 ECN2
В наявності
Артикул
10954813268
11 250,00 грн.
- Ми пропонуємо виклик діапозитивної плівки-слайда або негативу в форматі 16mm Super або Standard відповідно до номінальної чутливістю. Ми викликаємо негативну або діапозитивну плівку 16 мм, а не Тип 2x8 мм.старого і нового типу. У холодному процесі, компанії: Agfa, Kodak, Revue, Orwo, або в гарячому процесі ECN2 або E6 в залежності від типу плівки, найчастіше це негатив Kodak Vision3 з чутливістю 50, 200, 250 або 500 ASA або діапозитив 100D з чутливістю 100 ASA.
- посилку з плівкою, будь ласка, направте за адресою: магазин чорно-білий, вулиця проста 2/14, 00-850 Варшава.
- довірену плівку ми викликаємо: протягом 3-4 тижнів з моменту її отримання вручну в саморобній хімії в корекції, призначеної для 16-мм плівок. або хімію Тетеналя, якщо це гарячий процес.
- фільми 16 мм не розрізаються на 2 частини, як фільми 2x8 мм, крім того, Найчастіше це навантаження 30,5 метра, а не 7,5, 10 або 15 метрів. Фільм ми викликаємо в двох частинах довжиною близько 15 метрів-більше він не увійде нам в Корекс. Два епізоди можуть мінімально відрізнятися один від одного щільністю, кольором або контрастністю зображення.
- після виклику плівка котиться без котушки. Всі ми поміщаємо в паперовий конверт і в такому стані, в жорсткий і захищений бульбашковий конверт або в картонну коробку, доставляємо клієнту способом, зазначеним в замовленні (посилка, лист, кур'єр).
- плівки старого типу або погано зберігаються, найчастіше виглядають занадто яскравими, неконтрастними, з занадто-тонованими, димними і з великим зерном.
- чорно-білі плівки виходять краще кольорових, хоча спосіб зберігання і вік мають дуже велике значення. Під час зйомок важлива правильна експозиція - з експонометром - що, на жаль, часто "ламається". Діапозитивні плівки, на жаль, не можна поліпшити перед проектуванням, якщо вони не скануються, але тоді про проектування на екран у високій якості мріяти нема про що...
ми не скануємо плівки 16 мм, ми скануємо лише 2x8 або Super 8.
додаткова інформація: незатребувані замовлення утилізуються через 6 місяців. Відео для виклику ми чекаємо 30 днів, в разі, якщо вони не будуть доставлені в цей термін, ми скасовуємо замовлення. Сканування відео видаляється через 28 днів після відправки. Обмежена відповідальність. У разі втрати або пошкодження тільки відшкодування вартості матеріалу.е>