Würth Multirobot DMS 2 - пневматична різання вітрового скла - це потужний пристрій, ідеально підходить для різних застосувань, таких як видалення застряглих лобових стекол або різання кузовів автомобілів. Завдяки своїй функціональності він також відмінно підходить для шліфувальних робіт, зокрема, по кутах і по краях.
пристрій характеризується багатьма ключовими перевагами:
- сумісність зі стандартними пильними дисками і аксесуарами.Чи>
- універсальний шестигранний хвостовик забезпечує швидке і просте кріплення.Чи>
- механічне різання без шкідливого диму.Чи>
- коливальний рух для точного різання.Чи>
- оснащений механізмом для запобігання випадкового включення і регульованою швидкістю коливального пильного диска.Чи>
- система відведення випускного повітря через гнучкий трубопровід забезпечує комфорт використання, направляючи повітря від користувача і робочої зони.Чи>
- на додаткову довговічність впливають високоякісні Шарикопідшипники
.Чи> вулик>технічні характеристики пристрою включають:
- хв. Макс. швидкість без навантаження: 0-20000 1/хв
- робочий тиск: 6.3 bar
- витрата повітря: 370 л / хв
- мін. внутрішній діаметр шланга: 8 мм
- вага пристрою: 1,1 кг
- з'єднувальна різьба: 1/4 дюйма
- ширина: 42 мм, Висота: 67 мм
- Масова упаковка: 1 вулик>
Würth Multirobot DMS 2 - Це інструмент, створений для професіоналів, що гарантує ефективність і комфорт використання в будь-яких умовах.