Yokaba Swift Remover для видалення акрилових гібридних гель-лаків 1000 м

В наявності
Артикул
16674442199
1 000,00 грн.
Додати в список бажань
⭐Yokaba Swift Remover для видалення акрилових гібридних гель-лаків 1000ml⭐

професійний препарат на основі формули Vegan створений для ефективного і в той же час дбайливого видалення гібридних, гелевих і акрилових лаків. Завдяки вмісту ланоліну , препарат не тільки видаляє укладання, але і захищає нігтьову пластину від надмірної сухості, що робить її ідеальним рішенням для людей з ніжними нігтями.

переваги:

✔️ніжність в дії - формула, збагачена ланоліном, захищає нігті від пересихання.

✔️ефективність - видаляє навіть важко видаляється акрил, зберігаючи при цьому стан нігтьової пластини.

✔️ефективність - продукт дуже ефективний, і його регулярне використання мінімізує пошкодження нігтьової пластини.

✔️універсальність - відмінно підходить і для чищення щіток.

✔️безпека - ідеально підходить для людей, які схильні руйнувати природну нігтьову пластину.

✔️ унікальний аромат - збагачений тонким ароматичним складом вишні.

✔️ємність: 1000 мл

цей препарат є професійним інструментом для безпечного і ефективного видалення укладання, зберігаючи при цьому здоров'я нігтів, залишаючи їх здоровими і добре зволоженими.

поради щодо застосування:

✔️підготовка нігтів: матуйте верхній шар верху за допомогою полірувального блоку або пилки з градацією 180/240.

✔️застосування препарату: змочіть тампон без пилу препаратом, прикладіть до нігтя і оберніть фольгою у форму компресу.

✔️ час дії: залиште на 7 хвилин для гібридів Gentle і 10-15 хвилин для інших продуктів на основі гелю.

✔️ видалення залишків: акуратно видаліть залишки продукту дерев'яною паличкою.

склад: Acetone, Aqua, Parfum, Citral, Linalool, Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Eugenol

Повернутися до початку
супутні товари

Yokaba Swift Remover для видалення акрилових гібридних гель-лаків 1000 м купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

1 000,00 грн.