Запонки для пожежного шолома PSP, OSP + чохол

В наявності
Артикул
7369071467
1 725,00 грн.
Додати в список бажань
пожежний шолом запонки для любителів пожежників і пожежників запонки + чохол в комплекті

особливості:

<вулик>
  • 2 шт. запонки тиснені, емальовані (не наклейка)
  • колір: світло-сріблястий + помаранчевий, червоний, жовтий
  • розміри запонки: 22 x 19 мм
  • сапфірові стікаються в подарунок
  • Розміри корпусу: 77 x 60 x 32 мм
  • запонки як для чоловіків, так і для жінок . Відмінна якість!

    кращі сортові, відібрані матеріали, використовувані для виробництва! <вулик>
  • запонки виготовляються за допомогою матриці
  • тиск на глибоку, жорстку емаль
  • найвища технічна якість-хірургічна сталь
  • ідеально підходить для подарунка, весілля пожежника, ювілею або будь-якого іншого випадку. Вони виглядають дуже ефектно

    наші вироби виготовляються за технологією глибокої витяжки, гравіювання, лиття, травлення і повнокольорового друку, можуть складатися як з одного, так і з декількох елементів. Матеріал, що використовується у виробництві, - це мідь, латунь, алюміній або інші сплави. Ми використовуємо захисні покриття, які надають остаточний колір злотим, нікелевим, патиновим або нанесення кольорової палітри емалей і смол.

    на ринку електронної комерції, який є Allegro, ми працюємо з 2003 року. У своїй діяльності ми ставимо в першу чергу на ваше визнання, а також розвиток компанії і професіоналізм обслуговування. Ми з усіх сил намагаємося бути для вас доброзичливим діловим партнером, щоб наша співпраця проходила на найвищому рівні. запрошуємо вас купити і ознайомитися з іншими нашими продуктами!

    Повернутися до початку
    супутні товари

    Запонки для пожежного шолома PSP, OSP + чохол купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

    1 725,00 грн.