поради щодо використання засобу для чищення ювелірних виробів Argentum
- не очищайте ювелірні вироби з м'якими органічними каменями (корали, перли, Бурштин, малахіт, лазурит).
- не чистіть ювелірні вироби з нержавіючої сталі, хрому, нікелю тощо - це може спричинити знебарвлення.
- не очищайте разом золоті та срібні прикраси (електролітичний ключ), застосовуйте тільки одну порцію рідини Argentum до одного металу (злотий, срібний, мідний, латунний).
- не чистити штучно окислені (почорнілі) прикраси.
- не чистити в металевих контейнерах або інших металах. Поверхні посуду можуть знебарвлюватися, а очищаються вироби можуть змінювати колір. В особливих випадках навіть різні види срібла (незважаючи на одну і ту ж спробу) можуть утворювати електролітичний ключ і ускладнювати процес очищення. Рекомендується чистити кожну деталь окремо.
- для зниження швидкості повторного почорніння рекомендується розбавити Аргентум дистильованою водою у співвідношенні 1:5 і збільшити час очищення приблизно до 5 хвилин.
- аналогічно робіть при очищенні в ультразвуковому очищувачі. Оптимальний час очищення в розведеному 1: 5 Argentum становить близько 5 хвилин. Ефективність очищення може бути збільшена шляхом підвищення температури до 30° - 40° Celcius.
- для підвищення ефективності промивання можна після очищення занурити виріб в 1% аміачну воду. Також рекомендується в кінці полоскання занурити в дистильовану воду, а потім протерти м'якою тканиною.
- у разі стійкого знебарвлення ефективніше більш коротке занурення і полоскання в кілька разів, ніж одноразове занурення протягом декількох або навіть декількох десятків хвилин.
- при очищенні великих деталей за допомогою тканини, де не можна використовувати проточну воду, необхідно після очищення кілька разів протерти змінену вологу тканину заготовку, щоб максимально точно видалити залишки рідини.е>