ви можете провести експеримент:
- покладіть антисупресивну маску на книгу;
- надіньте червоні і зелені окуляри (якщо ви використовуєте окуляри за рецептом при читанні, надіньте кольорові окуляри на окуляри);
- закрийте праве око;
- подивіться на книгу;
- так бачить дитину, переважної праве око;
- закрийте ліве око;
-
- так бачить дитину, що пригнічує ліве око.
- відкрийте очі;
- Якщо у вас немає проблем з бінокулярним зором, ви повинні сприймати весь текст, мерехтливий в ніжному рожевому і зеленому.
ми можемо використовувати маску різними способами. Коли ми практикуємося з молодшою дитиною, ми покладемо її на малюнок, Вгадай " знайди різницю!”. Працюючи з старшими дітьми, ми використовуємо маску з підручником або читанням. Завдання, яке повинен виконати дитина з успішно адаптується до його вік і можливості. Розмовляємо з дитиною, вказуємо на елементи малюнків, ворожіння, букви, читаємо, рахуємо. Ми завжди стежимо за тим, щоб дитина не підглядає. З іноді ми зменшуємо розмір малюнків, букв, завдань. Якщо дитина читає текст, найкраще читати вголос-ми впевнені, що він сприймає текст цілком.
зверніть увагу, що ми завжди застосовуємо антисупресивну маску з червоно - зеленими окулярами, нанесеними на рецептурні окуляри дитини . Ніколи під час тренування з маскою ми не закриваємо очей! Ми стежимо за тим, щоб дитина не підглядав з-під кольорових окулярів і не закривав очей.
вправи з Антисупресивною маскою - 9 натхнення < / H1>
вправи з антисупресивною маскою дуже прості та інтуїтивно зрозумілі. Антисупресивна маска з червоними і зеленими окулярами в поєднанні з уявою батьків-це сенсаційний інструмент в терапії амбліопії.щоб допомогти і прискорити вправи, я зібрав 10 натхнення.
ми можемо використовувати маску для лікування амбліопії, терапії зору для дітей із затримкою розвитку, після лікування, аутичних дітей або інших, які потребують стимуляції для одночасного спостереження.
У терапії косоокості ми використовуємо антисупресивну маску в той момент, коли її призначить фахівець.
як почати?
ми завжди накладаємо маску на текст або малюнок. Всі вправи друкуються батьками або ми використовуємо нашу власну чорно-білу книгу/вправи для дитини.
червоно – зелені окуляри ми завжди надягаємо на окуляри за рецептом дитини. Ми не закриваємо очей.
1. Що ти бачиш?
розмальовки та книжки з картинками ми можемо використовувати для спілкування з дитиною і спільної роботи. Ми регулюємо розмір елементів на зображенні для гостроти зору слабкіше з очей. Якщо ми бачимо, що конкретний розмір не викликає у дитини труднощі, ми говоримо і вказуємо на все більш дрібні предмети.
дивлячись на зображення u зверху, ми можемо запитати
- що ви бачите на зображенні (вказуємо пальцем або покажчиком)?
- покажіть людям-кого ви бачите? Де мама? Де хлопчик? Хто найменший?
- де будинок? Які елементи він містить? Де вони знаходяться (вікна, димохід і т. д.)?
- ви бачите тварин? Які? Скільки? Де?
- ви бачите рослини? Які? Скільки?
- яка погода? Що ви бачите в небі?
- обведіть покажчиком: будинок, Хмари, кошеня, дерево, черепиця і т. д.
- хто носить окуляри?
- У кого є плаття в квіти?
- порахуйте / покажіть усі квіти. І т. д.
ми вільно розмовляємо. Якщо дитина бунтує і ниття, ми повинні подбати про більші елементи або змінити зображення. Якщо він швидко і охоче проходить через наші запитання, а йому просто нудно – ми переходимо до менших.
2. Знайти тінь
безкоштовні шаблони завдань доступні в Інтернеті. Ми друкуємо вправу, маючи на увазі розмір креслень (ми можемо змінити під час друку)і складність. Ми знаходимо з дитиною правильну тінь. Ми також можемо поговорити, чим відрізняються від один від одного окремі малюнки і окреслити контури.
3. Обведення
обведення-це ще одне задоволення. Ми поміщаємо маску на малюнок і дитина Покажчик (не писати після маски) після ліній малює по формі. Малюнки можуть бути більш-менш складними. Важливо, щоб вони подобалися дитині. Батьки контролюють, чи не дивиться дитина з-під окулярів червоно-зелених або не піднімає їх і не підглядає.
4. "Малювання" слідів
діти старшого віку можуть навчати навичкам малювання слідів. Єдина відмінність між малюванням на звичайному аркуші полягає в тому, що ми" малюємо " покажчиком, щоб не пошкодити маску. Ми пристосовуємо розмір сліду до зоровим можливостям слабкого очі і з іноді утрудняємо .
5. З'єднуємо точки
покажчиком з'єднуємо точки за формулою. Старші діти можуть з'єднувати точки з числами.
6. Лабіринт
ми знаходимо шлях до цілі.
7. Де він?
на картинках дитина бачить багато елементів. Ми говоримо про кожному з них, ми вказуємо, обводимо, ми можемо об'єднувати в пари, шукати на Час.
діти старшого віку можуть комбінувати слова з картинками, на Польщу або на іншу мову.
8. Вивчення букв, цифр, складів
ми можемо підготувати для дитини аркуш паперу з буквами і цифрами будь-якого розміру. Після положення на лист антисупресивної маски ми вчимо і запам'ятовуємо з дитиною букви, цифри або склади в залежності від віку дитини.
9. "Написання" букв
наступним етапом буде "написання" букв. Будь ласка, пам'ятайте, щоб не пошкодити маску.е>