опис взято з великої енциклопедії ігор GOL.
Sid Meier's Civilization VI-шоста частина легендарної серії покрокових стратегій, що дозволяють будувати і розвивати імперію протягом декількох тисяч років світової історії.розробник гри-студія Firaxis Games, заснована творцем серії-Сідом Мейером-командою, що займається розробкою циклу з часів Sid Meier's Civilization III. Сам Мейєр знову взяв на себе роль духовного і художнього покровителя виробництва і не брав безпосередньої участі в розробках.
попередня, п'ята частина бренду була свого роду перезавантаженням серії, що спрощує багато елементів, які ми могли знайти в попередниках, у зв'язку з чим на старті в ній були відсутні численні аспекти ігрового процесу з більш ранніх цивілізацій. Для шостої частини циклу розробники не хотіли робити ту ж помилку, тому більшість новинок, представлених п'ятіркою і її доповненнями за пропозиціями гравців, також знайшли місце в "стенді" Sid Meier's Civilization VI. продюсери також отримали вигоду з досвіду, отриманого під час роботи над побічною частиною серії Sid Meier's Civilization: Beyond Earth, випущеної в 2014 році.
Механіка
Sid Meier's Civilization VI - Це класична покрокова стратегія, що відноситься до ігрового сегменту 4x . Назва була створена як для ветеранів жанру, так і для початківців гравців, яким у вивченні тонкощів гри допомагає великий підручник. Під час гри ми вибираємо одну з історичних цивілізацій, а потім, формуючи політику і напрямок розвитку держави протягом декількох тисяч років, приводимо їх до перемоги, досяжної в п'яти різних варіантах.
перша ключова новина,представлена Civilization VI - це те, як ми розвиваємо міста. Як і в Endless Legend, Тепер вони займають більше одного поля на карті , і гравці можуть вибирати місця, в яких будуть формуватися нові райони мегаполісу в міру зростання його населення. Райони були розділені на кілька категорій – m.in. промислові, наукові, комерційні або військові. Залежно від місць, де вони будуть виникати, вони будуть надавати нам додаткові бонуси, а в разі міст противника – інформувати про роль, яку вони відіграють в його імперії. Таким чином, бонус до виробництва ми отримаємо, наприклад, побудувавши промисловий район на родовищах корисних копалин. У свою чергу, додаткові гроші будуть надані нам торговим районом, розташованим на березі річки. Особливу роль відіграють військові табори, які, як і обнесені стінами міста, мають одну атаку за хід (ідентично попередній частині, міста можуть самостійно знищувати загони супротивників).
система наукового розвитку також зазнала змін. Розробники не відмовилися від класичного технологічного дерева, але вирішили трохи оживити цей елемент веселощів.майже кожному винаходу присвоюється miniquest, який при заповненні дасть нам 50% бонус до досліджень даної технології . На практиці ця система відповідає нашому стилю гри. Заснувавши перше місто біля моря, ми отримаємо можливість більш швидкого розвитку флоту. З іншого боку, цивілізація, що розвивається в центрі континенту, буде повільніше розробляти морські технології, але може більш ефективно спеціалізуватися на сільському господарстві або видобутку цінних злитків.
істотним елементом будь-якої гри є, звичайно, збройний конфлікт.Sid Meier's Civilization V зробив революційну зміну, яка призвела до того, що в даній області може перебувати тільки одна людина. У Sid Meier's Civilization VI було вирішено трохи пом'якшити це обмеження, тим самим полегшивши переміщення військ по дошці і додавши ще один стратегічний аспект у виробництво.сили підтримки, такі як облогові вежі, гармати або зенітна артилерія, тепер можуть бути прикріплені до іншого стандартного підрозділу, такого як лицарі. Аналогічний захист ми забезпечимо і поселенцям, і робітникам. Однак це ще не кінець: ми об'єднаємо дві однакові одиниці на одному полі в групу, яка називається формацією. У міру розвитку технологій ми будемо приєднувати до неї все більше число солдатів одного типу, формуючи війська і армії. Вони поводяться як один воїн, але мають більшу силу.
ключові зміни торкнулися і системи дипломатії.кожен комп'ютерний лідер тепер має порядку денного (схеми поведінки), що впливають на його внутрішню політику і відносини з сусідами. Перша з них постійна і обумовлена безпосередньо її характером, інші будуть приховані і нагороджені випадковим чином. Ми дізнаємося їх, скориставшись допомогою шпигунів або уважно спостерігаючи за поведінкою опонента. Якщо, наприклад, противник одержимо будує нові чудеса світу, а наша імперія в цьому краще, він постарається перешкодити нам або захопити міста, в яких розташовані важливі для нас унікальні споруди.
режими гри
крім типового для циклу одного користувача режиму, який ми можемо налаштувати відповідно до ваших вимог, визначаючи розмір карти, кількість сировини або супротивників, Sid Meier's Civilization VI також пропонує кілька варіантів багатокористувацької гри.
технічні питання
Sid Meier's Civilization VI використовує абсолютно новий движок , створений студією Firaxis Games для більш сучасного ігрового обладнання. Згідно з традицією серіалу, Графічний дизайн гри барвистий, а портрети лідерів і моделі персонажів нагадують анімаційні фільми.