Fervex смак малини ліки від застуди 8саш

В наявності
Артикул
14093282023
375,00 грн.
Додати в список бажань
Fervex зі смаком малини 8 пакетиків

виробник:

UPSA SAS

Fervex зі смаком малини-комбінований препарат. Парацетамол має знеболюючу і жарознижувальну дію. Фенірамін малеат зменшує закладеність і набряк слизових оболонок, тим самим прочищаючи носові ходи, пригнічуючи чхає рефлекс і сльозяться очі. Аскорбінова кислота заповнює дефіцит вітаміну з в організмі. Препарат показаний до застосування старше 15 років.

показання

екстрене лікування симптомів грипу, застуди та грипоподібних станів (головний біль, гарячка, ринофарингіт) у дорослих та дітей старше 15 років

склад

один пакетик містить:

  • парацетамол 500 мг,
  • аскорбінова кислота 200 мг,
  • фенірамін малеат 25 мг

дозування

Дорослі та діти старше 15 років: 1 пакетик 2 або 3 рази на день. Інтервали між прийомом наступних доз повинні становити не менше 4 годин. У разі порушення функції нирок (кліренс креатиніну менше 10 мл / хв) слід дотримуватися як мінімум 8-годинних перерв між прийомами. Вміст пакетика необхідно розчинити в склянці гарячої або холодної води. Продукт не слід використовувати більше 5 днів без узгодження з лікарем. Для лікування грипоподібних станів краще приймати ліки, розчинені в гарячій воді, ввечері, якомога швидше після появи симптомів.

протипоказання

гіперчутливість до активних речовин або будь-якої допоміжної речовини; тяжка печінкова або ниркова недостатність; вузькокутова глаукома; гіперплазія передміхурової залози із супутньою затримкою сечі; діти до 15 років, непереносимість фруктози, синдром мальабсорбції глюкози-галактози або дефіцит сахарази-ізомальтази (містить сахарозу).

увага

ризик розвитку психічної залежності в основному спостерігається при застосуванні доз, що перевищують рекомендовані, і при тривалому лікуванні. Щоб уникнути ризику передозування, попросіть пацієнта не приймати продукт одночасно з іншими ліками, що містять парацетамол. У дорослих з масою тіла більше 50 кг загальна добова доза парацетамолу не може перевищувати 4 грами.

вживання алкогольних напоїв або прийом седативних засобів (особливо барбітуратів) посилює седативний ефект антигістамінних препаратів, тому слід уникати одночасного їх прийому. Особливий ризик ураження печінки існує у пацієнтів, які голодують і регулярно вживають алкоголь. Парацетамол слід застосовувати з обережністю пацієнтам з дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази (G-6-PD) та метгемоглобінредуктази. Препарат містить сахарозу. Це слід враховувати у пацієнтів з діабетом. Це може погіршити здатність керувати транспортними засобами та керувати механічними пристроями в русі.

відповідальна особа

UPSA sas

перед використанням ознайомтеся з листівкою, що містить показання, протипоказання, дані про побічні ефекти і дозування, а також інформацію про використання лікарського засобу, або проконсультуйтеся з лікарем або фармацевтом, так як будь-яке неправильне використання препарату загрожує вашому життю або здоров'ю.

Повернутися до початку
супутні товари

Fervex смак малини ліки від застуди 8саш купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

375,00 грн.