Парацетамол Синоптіс, 500 мг, 50 табл біль лихоманка
опис
Paracetamol Synoptis містить в якості активної речовини парацетамол, який відноситься до групи анальгетиків, званих анальгетиками. Paracetamol Synoptis використовується для полегшення болю невеликого або середнього ступеня тяжкості і зниження температури.
коли вказується парацетамол Synoptis?
при грипоподібних симптомах,
лихоманці (тривалістю менше 3 днів),
тяжких реакціях після введення вакцини (гіперергічні реакції),
від легкого до помірного головного болю,
від легкої до помірної мігрені у пацієнтів з діагнозом мігрені,
від легкого до помірного зубного болю,
від легкого до помірного болю у вухах,
від легкого до помірного менструального болю,
від легкого до помірного посттравматичного болю у м'язах та суглобах.
Якщо через 3 дні не відбулося поліпшення або пацієнт відчуває себе гірше, зверніться до лікаря.
діюча речовина: парацетамол
склад
діюча речовина препарату-парацетамол. Кожна таблетка містить 500 мг парацетамолу.
інші інгредієнти: повідон K30, кукурудзяний крохмаль, карбоксиметилкробія натрію (тип A), стеаринова кислота (тип 50).
дозування
рекомендована доза залежить від віку та ваги. Paracetamol Synoptis призначений для перорального застосування у дорослих (включаючи людей похилого віку) та дітей віком від 12 років.
інтервал між дозами повинен становити від 6 до 8 годин. При необхідності інтервал може становити не менше 4 годин. Не перевищуйте дозу 6 таблеток на день.
рекомендоване дозування парацетамолу:
- маса тіла, вік, разова доза, максимальна добова доза
- до 50 кг, підлітки віком від 12 до 15 років, 1 таблетка, до 4 таблеток (еквівалент 2000 мг парацетмолу)
- Більше 50 кг, підлітки віком від 16 до 18 років та дорослі, 1-2 таблетки, до 6 таблеток (еквівалент 3000 мг парацетамолу)
максимальна добова доза парацетамолу synoptis:
максимальна добова доза парацетамолу не повинна перевищувати 3 г на день. Парацетамол (ацетамінофен) є загальним інгредієнтом у багатьох складних лікарських засобах. Це слід враховувати, щоб уникнути перевищення максимальної добової дози парацетамолу.
тривалість лікування:
Не приймайте Paracetamol Synoptis у високих дозах, якщо не вказано інше.
якщо симптоми погіршуються або зберігаються більше 3 днів, зверніться до лікаря.
спосіб і шлях введення Paracetamol Synoptis 500 мг:
препарат Paracetamol Synoptis слід вводити перорально. Таблетки можна приймати цілими або розсипати і змішувати з водою.
прийом після їжі може затримати дію.
Paracetamol Synoptis з їжею та питвом:
не вживайте алкоголь під час прийому препарату Paracetamol Synoptis. Алкоголь може викликати збільшення токсичного впливу парацетамолу на печінку.
застосування препарату дітям та підліткам
Paracetamol Synoptis не рекомендується дітям віком до 12 років і вагою менше 40 кг через кількість парацетамолу. Доступні інші сили та форми парацетамолу, більш придатні для цієї групи пацієнтів.
коли не приймати Paracetamol Synoptis?
Якщо у вас алергія на парацетамол або будь-який з інших компонентів цього препарату,
Якщо у вас тяжка печінкова недостатність,
якщо вам менше 12 років,
Якщо ви приймаєте інші препарати, що містять парацетамол.
зміст:
50 таблеток
спосіб зберігання: 15°C - 25°c
виробник/організація: SYNOPTIS PHARMA
дозвіл: MZ 25436
важливо перед використанням
попередження
перш ніж почати приймати paracetamol synoptis, обговоріть це зі своїм лікарем або фармацевтом у таких випадках:
якщо у вас захворювання нирок;
Якщо у Вас захворювання печінки (наприклад, захворювання, зване гепатитом або запалення, викликане тривалим вживанням алкоголю);
якщо у вас рідкісне і спадкове метаболічне захворювання, зване синдромом Гілберта (або хворобою мейленграхта), симптомами якого є пожовтіння шкіри і (або) очей;
якщо пацієнт одночасно використовує функцію печінки;
якщо у пацієнта є спадкове захворювання, зване дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази;
якщо у пацієнта гемолітична анемія;
якщо у пацієнта алкогольне захворювання;
якщо пацієнт зневоднений і хронічно недоїдає.
необгрунтоване використання великих доз анальгетиків протягом тривалих періодів часу може викликати головні болі, які не слід лікувати підвищеними дозами парацетамолу Синоптіса.
тривале або занадто часте введення Paracetamol Synoptis не рекомендується. Тривале застосування цього препарату може спричинити зміни в нирках.
ризик передозування парацеатмолу вищий у пацієнтів із захворюваннями печінки, ніж у пацієнтів з алкогольним цирозом печінки. Слід дотримуватися обережності при хронічному алкоголізмі. У цьому випадку добова доза парацетамолу не повинна перевищувати 2 грами. Не використовуйте алкоголь під час лікування парацетамолом.
Не використовуйте Paracetamol Synoptis без консультації з лікарем, якщо:
у вас висока температура (вище 39ºc),
лихоманка триває більше 3 днів,
лихоманка проходить і знову повертається (рецидивуюча лихоманка).
перераховані ситуації можуть потребувати консультації лікаря та лікування.
вагітність і лактація
перш ніж приймати Paracetamol Synoptis під час вагітності, спочатку поговоріть зі своїм лікарем, який вирішить це на основі оцінки можливих ризиків і переваг. Під час вагітності Paracetamol Synoptis не слід застосовувати у великих дозах протягом тривалого часу або в комбінації з іншими препаратами.
грудне вигодовування
парацетамол проникає у грудне молоко. Досі не було доведено наявність негативних ефектів у немовлят, тому зазвичай немає необхідності припиняти лікування парацетамолом Синоптисом.
взаємодія з іншими препаратами
зокрема, повідомте свого лікаря про прийом таких препаратів:
варфарин (антикоагулянт),
пробенецид (препарат для лікування подагри),
протиепілептичні препарати, такі як: карбамазепін, фенобарбітал, фенітоїн,
седативні препарати та протисудомні,
рифампіцин (препарат, що використовується для лікування туберкульозу),
хлорамфенікол (антибіотик),
зидовудин (противірусний препарат).
не приймайте інші препарати, що містять парацетамол, при прийомі парацетамолу Синоптіса.
Не приймайте Paracetamol Synoptis одночасно з ліками, які спричиняють затримку спорожнення шлунка (наприклад, пропантелін) або які спричиняють прискорення спорожнення шлунка (наприклад, Метоклопрамід та домперидон).
Якщо ви приймаєте холестирамін (препарат, який знижує рівень холестерину в крові), ви повинні приймати парацетамол Синоптіс за годину до або через 4 години після прийому цього препарату.
побічні ефекти
негайно припиніть використання препарату і зверніться до лікаря, якщо у вас виникнуть: набряк обличчя, особливо навколо рота (язика і (або) горла), утруднене дихання, потовиділення, нудота і раптове зниження артеріального тиску. Ці симптоми можуть вказувати на важку алергічну рекцію, яка може бути небезпечною для життя, але зустрічається дуже рідко (зустрічається менш ніж у 1 з 10 000 пацієнтів).
можуть виникнути такі побічні ефекти:
часто (зустрічаються менш ніж у 1 з 10 пацієнтів):
легка сонливість,
нудота,
блювота.
незвичайні (зустрічаються менш ніж у 1 з 100 пацієнтів):
запаморочення,
сонливість,
нервозність,
відчуття печіння в горлі,
діарея,
біль у животі (включаючи судоми і печіння),
запор,
головні болі,
підвищене потовиділення,
надмірне зниження температури тіла.
рідко (зустрічаються менш ніж у 1 з 1 000 пацієнтів):
підвищена активність деяких печінкових ферментів (трансаміназ),
почервоніння шкіри.
дуже рідко (зустрічаються менш ніж у 1 з 10 000 пацієнтів):
порушення кровотворення (зменшення тромбоцитів, зменшення лейкоцитів, зменшення кількості всіх морфотичних елементів крові),
утруднене дихання (астма) у чутливих пацієнтів,
реакції гіперчутливості (шкірний висип і кропив'янка).
повідомлялося про дуже рідкісні випадки тяжких шкірних реакцій.