Селітра 27 Стандарт плюс 25 кг азотне добриво
селітра 27 стандарт гранульоване азотне добриво, що утворюється шляхом об'єднання аміачної селітри з дрібнозернистим доломітом. Доломітове борошно в якості наповнювача знижує природну кислотність аміачного азоту і збагачує добриво цінними компонентами: кальцієм і магнієм.
гранульоване добриво цегляно-оранжевого кольору. Гранули розміром 0,6 ÷ 4 мм становлять не менше 94% від маси. Він містить 27% загального азоту (у тому числі 13,5% у формі селітри і 13,5% у формі амонію), 2% водорозчинного кальцію в перерахунку на CaO, 4% загального магнію в перерахунку на MgO і додатково максимум 0,3 ÷ 0,5% заліза у вигляді сульфату заліза.
нове добриво в порівнянні з виробленим в даний час селітрою 27 standard володіє більшою міцністю гранул і підвищеною стійкістю до високих температур навколишнього середовища. Його грудкування під час зберігання було обмежено. Додавання заліза-важливого мікроелемента-є додатковим плюсом пропонованого добрива.
призначення і застосуванняселітра 27 standard plus в якості універсального азотного добрива може використовуватися для всіх сільськогосподарських культур: озимих і ярих злаків, промислових, коренеплодів і кормових культур, на пасовищах, в овочівництві та садівництві з весни до літа. Через вміст кальцію і магнію в кожній гранулі, найкраще, коли вона змішується з грунтом після посіву. При подушному застосуванні, коли немає можливості змішати з грунтом, наносите на вологий грунт або перед очікуваним дощем. Через гігроскопічність селітру 27 standard plus можна змішувати безпосередньо перед розкиданням з Полідапом®, Поліфосками®, Полімагом® S і калійною сіллю за умови, що добрива сухі.
переваги застосуванняселітра 27 standard plus містить в таких же кількостях повільніше діючий азот у формі амонію і швидкодіючий азот селітри. Азот амонію не вилуговується з ґрунту, повільно поглинається рослинами, сприяє хорошому вкоріненню рослин, сприяє засвоєнню фосфору та обмежує надмірне поглинання калію. Зміст швидкодіючої селітреної форми азоту прискорює вегетацію рослин незабаром після внесення добрив, тобто навесні прискорює регенерацію рослин після зимового ослаблення, а в період вегетації, застосовуваний до фаз найбільшої потреби рослин, викликає їх правильний ріст. Особливо на ранніх стадіях розвитку, коли рослини неглибоко вкорінені, вони дуже добре реагують на додавання кальцію та магнію. Зміст двох форм-амонію і селітри в рівних кількостях визначає, що в наших кліматичних і грунтових умовах селітра 27 standard plus є універсальним азотним добривом.
роль залізазалізо необхідно для нормального росту і розвитку рослин. Його вміст у рослинах змінюється протягом вегетаційного періоду. Найважливіша роль фі цього елемента пов'язана з участю в процесі трансформації енергії, необхідної для фотосинтезу та інших біохімічних процесів.
фізіологічна роль заліза:
- білкові сполуки заліза, що містяться в хлоропластах, беруть участь у перетворенні світлової енергії в хімічну,
- стимулює утворення хлорофілу,
- бере участь у відновленні нітратів, сульфатів і зв'язуванні вільного азоту,
- бере участь у метаболізмі нуклеїнових кислот,
- регулює окислювально-відновні процеси
- бере участь у процесі дихання.
більшість сільськогосподарських культур чутливі до дефіциту заліза, який проявляється при фактичній відсутності доступних форм заліза, а також в умовах обмеженої доступності (лужні, солоні, легкі грунти, в результаті антагоністичної дії фосфору і сірки). Залізо є важливим компонентом хлорофілу, білків і поглинається рослинами роду трав в найбільших кількостях серед всіх мікроелементів.
симптоми дефіциту заліза проявляються на молодих листках (міжшлуночковий хлороз). Залізо необхідно для організму в якості кровотворного компонента, а також для транспортування і зберігання кисню. Залізо в організмах хребетних накопичується в печінці та селезінці, а також у гемоглобіні та міоглобіні. Входить до складу ферментів і мелалопротеиновых з'єднань. Дефіцит заліза викликає анемію (анемію) і пошкодження слизових оболонок, а в результаті виснаження організму, що призводить до сильного пошкодження і навіть смерті. Основним джерелом заліза для тварин і людей є їжа.
важливо!
відповідно до Регламенту (ЄС) 2019/1148 при покупці цього продукту покупець заявляє, що цей продукт з речовиною, що міститься в ньому, буде використовуватися в законних цілях, і якщо він передасть продукт іншому покупцеві, він отримає від нього заяву про використання продукту.