Добриво сечовини для овочів фруктів 5 кг
сечовина є азотним добривом, яке підходить для всіх видів сільськогосподарських культур , тому це добриво дуже універсально.
ідеально підходить для передпосівного і подушного застосування .також підходить для позакореневого добрива у водному розчині з концентрацією, адаптованою до вимог підгодованого виду і фази розвитку рослини.
дія: містить азот в амідній формі, поступово перетворюється в грунті в азот в амонієвій і нітратній формі . Для підгодівлі всіх видів рослин в передпосівної і подкормочной підгодівлі .
переваги:
- універсальне добриво
- ідеально підходить для внесення добрив передпосівне і подушеве добриво
- добре впливає на гідратацію
- викликає гарне укорінення і правильний розвиток рослин з післясходового періоду
- підвищує стійкість рослин кімнатних, балконних і садових
- дозволяє підживлення листям
- впливає на високу врожайність з хорошою біологічною цінністю
- гарантує безпечне утримання шкідливих нітратів в кормах і овочах і фруктах.
дозування собача
- морква, петрушка - 1,5-3,0 кг / 100 м2
- помідор, огірок - 2,5-4,5 кг / 100 м2
- горох, квасоля - 1,0-1,5 кг / 100 м2
- цибуля - порей-2,5 - 3,5 кг / 100 м2
- капуста, цвітна капуста-4,5 - 5,5 кг / 100 м2
- полуниця-1,0 - 2,0 кг / 100 м2
- малина&-1,2 - 2,5 кг / 100 м2
- смородина, агрус-1,5 - 2,5 кг / 100 м2
- молоді сади-1,5 - 2,8 кг / 100 м2
- плодоносні сади-2,2-4,5 кг / 100 м2
Засоби захисту рослин для професійного використання можуть бути придбані тільки особами, які досягли повноліття і мають кваліфікацію, необхідну від осіб, які купують засоби захисту рослин, зазначені в законі (Ст.28 Закону від. 8 березня 2013 р.Про заходи щодо захисту рослин DZ. U. 2018 поз. 1310 з пізн. розум.).
при здійсненні покупки покупець заявляє, що ознайомився з вищевказаним змістом і відповідає умовам, викладеним в Ст.28 Закону від. 8 березня 2013 р.Про заходи щодо захисту рослин (станом на 2018 р., поз. 1310 з пізн. ), а також дає згоду на відправку рахунків-фактур в електронному вигляді відповідно до статті 106н закону від 11 березня 2004 р.Про податок на товари і послуги (від 2020 р. пункт 106 з поздн. )