COLDREX JUNIOR C ЗАСТУДА У ДІТЕЙ 10 ПАКЕТИКІВ

В наявності
Артикул
16020721327
325,00 грн.
Додати в список бажань
< H1>COLDREX JUNIOR C застуда у дітей 10 пакетиків

Coldrex Junior C-препарат з знеболюючим, жарознижуючим і очищує ніс для дітей від 6 років. рік життя.

EAN: 5909990676279

зручна зігріваюча форма подачі. Просто розчиніть один пакетик COLDREX Junior C в гарячій воді, щоб отримати зігріваючий напій з лимонним смаком.

  • парацетамол-знижує температуру і чинить знеболювальну дію.
  • фенілефрин-очищає ніс і зменшує тяжкість нежиті.
  • Вітамін C-Coldrex Junior C забезпечує організм вітаміном C, рівень якого може знизитися на початку інфекції.

Coldrex Junior C бореться з симптомами застуди та грипу, такими як:

  • лихоманка
  • головний біль
  • озноб
  • нежить
  • біль у горлі

не давайте препарат дітям молодше 6 років.

склад:

один пакетик містить: парацетамол (Paracetamolum) 300 мг, фенілефрин гідрохлорид (Phenylephrini hydrochloridum) 5 мг, аскорбінова кислота (Acidum ascorbicum) 20 мг.

показання:

пакетики, призначені для короткочасного симптоматичного лікування грипу, застуди, що протікають з лихоманкою, ознобом, головним болем, ангіною, ринітом (нежиттю) у дітей у віці 6-12 років.

властивості:

  • знижує лихоманку
  • зменшує головний біль і біль у горлі
  • очищає ніс

використання:

1 пакетик кожні 4 години, до 4 разів на день.

препарат не слід застосовувати частіше, ніж кожні 4 години. Не використовуйте більше 3 днів без консультації з лікарем.

перед подачею порошок необхідно розчинити в гарячій воді: висипати вміст одного пакетика в склянку, долити до половини гарячою водою, добре перемішати і випити. При необхідності додайте холодної води або підсолодіть.

використання з іншими ліками:

повідомте свого лікаря або фармацевта про всі ліки, які ви використовуєте в даний час або останнім часом, а також про ліки, які ви плануєте використовувати.

  • проконсультуйтеся з лікарем перед початком застосування Coldrex Junior C, якщо ви приймаєте такі препарати:
  • Метоклопрамід, домперидон,
  • холестирамін
  • антикоагулянтні препарати при необхідності тривалого застосування аналгетика,
  • снодійні, протиепілептичні препарати, рифампіцин,
  • саліцилламід,
  • інгібітори МАО та інші антидепресанти
  • нестероїдні протизапальні препарати, включаючи ацетилсаліцилову кислоту,
  • алкалоїди ріжків,
  • деякі ліки, що застосовуються при серцевих захворюваннях або гіпертонії, включаючи дигоксин, бетаадренолітики, метилдопи,
  • стимулятори або пригнічувачі апетиту, носові миючі засоби та психопатогенні препарати, похідні амфетаміну.
  • Використання парацетамолу може бути причиною помилкових результатів деяких лабораторних досліджень, у тому числі визначення рівня глюкози в крові.
  • фенілефрин може посилювати підвищує артеріальний тиск дію препаратів, що прискорюють пологи.
  • аскорбінова кислота збільшує поглинання заліза і алюмінію з містяться в них антацидів.

протипоказання:

гіперчутливість до парацетамолу, фенілефрину, аскорбінової кислоти або будь-якої допоміжної речовини. Тяжка печінкова або ниркова недостатність. Прийом: зидовудину, інгібіторів моноаміноксидази (Мао) та протягом 2 тижнів після закінчення їх застосування. Застосування у дітей до 6 років.

побічні ефекти:

препарат Coldrex Junior C, як і будь-який інший препарат, може викликати побічні ефекти, хоча вони повинні виникати не у всіх.

  • негайно припиніть прийом препарату і зверніться до лікаря у разі виникнення:
  • алергічної реакції (сенсибілізації), що виявляється шкірним висипом або шкірним свербінням, іноді в поєднанні з утрудненим диханням або набряканням губ, язика, горла або обличчя,
  • важкої шкірної ректифікації і токсичного епідермального некролізу, що виявляється висипом з пустулами по всьому тілу, ерозіями в роті, очах, статевих органах і на шкірі, червоні плями на часто з пухирями в центрі, лопнули гігантськими пухирями, лущенням великих часток епідермісу, слабкістю, лихоманкою і суглобовими болями,
  • респіраторними проблемами, якщо подібні проблеми були в минулому при застосуванні ацетилсаліцилової кислоти або інших нестеридних протизапальних препаратів,
  • синців або кровотеч невідомої причини,
  • втрати зору, яка може бути викликана надмірно високим внутрішньоочним тиском (це дуже рідко, але є ймовірність такої події у людей з глаукомою),
  • атипового прискореного пульсу або почуття нерегулярного серцевого ритму,
  • утруднення сечовипускання (це частіше зустрічається у чоловіків з гіперплазією передміхурової залози),
  • порушення функції печінки (на що можуть вказувати пожовтіння шкіри і очей, хворобливість печінки.
  • Coldrex Junior C також може викликати такі побічні ефекти:
  • біль та/або запаморочення,
  • безсоння,
  • нервозність,
  • підвищення артеріального тиску,
  • нудота та блювання.

попередження:

  • не використовувати з іншими лікарськими засобами, що містять парацетамол, симпатоміметики або лікарські засоби, що використовуються при застуді та грипі.
  • препарат містить парацетамол, передозування якого може призвести до тяжкого пошкодження печінки.
  • препарат не слід застосовувати одночасно з іншими препаратами, що містять парацетамол, такими як знеболюючі, жарознижуючі засоби, що застосовуються для лікування симптомів грипу та застуди.
  • перед застосуванням препарату слід звернутися до лікаря, зокрема, у разі:
  • дефіциту глюкозо-6-фосфатдегідрогенази та метгемоглобінредуктази,
  • бронхіальної астми,
  • захворювань печінки, включаючи синдром Гілберта (легка жовтяниця),
  • зневоднення, тривалого недоїдання, муковісцидозу, ВІЛ-інфекції або виснаження організму,
  • регулярне вживання алкоголю,
  • довгострокове застосування препаратів, що впливають на печінку, таких як карбамазепін, фенобарбітал, фенітоїн, примідон, рифампіцин, звіробій,
  • гіпертонія,
  • серцево-судинні захворювання,
  • діабет,
  • гіпертиреоз,
  • закритокутова глаукома (викликана підвищеним тиском)
  • <всередині очного яблука),
  • феохромоцитома надниркових залоз (пухлина в області нирок),
  • гіперплазія передміхурової залози або проблеми з сечовипусканням,
  • захворювання кровоносних судин,
  • ниркова недостатність.
  • препарат містить сахарозу (1,9 г в одному пакетику); у разі раніше виявленої у пацієнта непереносимості деяких цукрів пацієнт повинен проконсультуватися з лікарем перед прийомом препарату.

прийом під час вагітності:

  • Якщо ви вагітні або годуєте грудьми, припускаєте, що ви вагітні або плануєте мати дитину, Вам слід проконсультуватися з лікарем або фармацевтом перед використанням препарату.
  • препарат не слід застосовувати під час вагітності або годування груддю без консультації з лікарем.
  • введення фенілефрину гідрохлориду під час вагітності спричиняє вроджені вади розвитку, також може спричинити гіпоксію плода.
  • фенілефрин може проникати у грудне молоко.
  • немає даних про вплив Coldrex Junior C на фертильність.

спосіб зберігання:

зберігати при температурі нижче 25°C.

зберігати в невидимому і недоступному для дітей місці.

Повернутися до початку
супутні товари

COLDREX JUNIOR C ЗАСТУДА У ДІТЕЙ 10 ПАКЕТИКІВ купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

325,00 грн.