показання
екстрене лікування симптомів грипу, застуди та грипоподібних станів (головний біль, лихоманка, ринофарингіт) у дорослих і дітей старше 15 років; може використовуватися діабетиками
склад
один пакетик містить:
- парацетамол 500 мг,
- аскорбінова кислота 200 мг,
- малеат феніраміну 25 мг
дозування
Дорослі та діти старше 15 років: 1 пакетик 2 або 3 рази на день. Перерви в прийомі наступних доз повинні становити не менше 4 годин. У разі порушення функції нирок (кліренс креатиніну менше 10 мл / хв) слід дотримуватися не менше 8-годинних перерв між прийомами. Вміст пакетика необхідно розчинити в склянці гарячої або холодної води. Препарат не слід використовувати більше 5 днів без узгодження з лікарем.
протипоказання
гіперчутливість до будь-якого компонента препарату; тяжка печінкова або ниркова недостатність, вузькокутова глаукома, гіперплазія передміхурової залози із супутньою затримкою сечі, діти до 15 років; фенілкетонурія (містить аспартам).
упаковка
8 пакетиків
Примітки
ризик психічної залежності при застосуванні доз, що перевищують рекомендовані, і тривалому лікуванні, щоб уникнути передозування слід перевірити, чи не містять інші прийняті препарати парацетамолу. У дорослих з масою тіла більше 50 кг загальна добова доза парацетамолу не може перевищувати 4 грами на добу. Вживання алкогольних напоїв або прийом седативних засобів (особливо барбітуратів) посилює седативний ефект антигістамінних препаратів, тому слід уникати їх одночасного прийому.
існує ризик пошкодження печінки у пацієнтів, які голодують і регулярно п'ють алкоголь. З обережністю застосовувати у пацієнтів з дефіцитом G6PD. Це може погіршити здатність керувати транспортними засобами та керувати механічними пристроями в русі.е>