Fervex Junior препарат для дітей застуда 8 Саш

В наявності
Артикул
14093269435
400,00 грн.
Додати в список бажань
Fervex Junior

8 Саше

виробник:

UPSA SAS

Fervex Junior-комбінований препарат. Парацетамол має знеболюючу і жарознижувальну дію. Фенірамін малеат зменшує закладеність і набряк слизових оболонок, тим самим прочищаючи носові ходи, пригнічуючи чхає рефлекс і сльозяться очі. Аскорбінова кислота заповнює дефіцит вітаміну з в організмі. Не містить цукру. Препарат показаний для застосування старше 6 років.

показання

екстрене лікування симптомів грипу, застуди та грипоподібних станів (головний біль, гарячка, риніт та глотка) у дітей старше 6 років.

склад

один пакетик містить:

  • парацетамол 280 мг,
  • аскорбінова кислота 100 мг,
  • фенірамін малеат 10 мг
дозування
  • діти від 6 до 10 років: 1 пакетик 2 рази на день.
  • діти від 10 до 12 років: 1 пакетик 3 рази на день.
  • Підлітки від 12 до 15 років: по 1 пакетику 4 рази на день.

максимальні рекомендовані дози парацетамолу:

діти і Підлітки з масою тіла до 50 кг: максимальна добова доза парацетамолу становить 60 мг/ кг. / день, в цілому не більше 3 г / день, вводиться в дозах, розділених по 10-15 мг / кг маси тіла. Дорослі та підлітки з масою тіла більше 50 кг: максимальна добова доза парацетамолу становить 4 г / добу.

протипоказання

гіперчутливість до активних речовин або будь-яких допоміжних речовин; тяжка печінкова або ниркова недостатність; вузькокутова глаукома; гіперплазія передміхурової залози із супутньою затримкою сечі; діти до 6 років.

увага

ризик розвитку залежності, в основному психічної, спостерігається особливо при застосуванні доз, що перевищують рекомендовані, і при тривалому лікуванні. Щоб уникнути ризику передозування, необхідно перевірити, чи не містять інші ліки парацетамол.

вживання алкогольних напоїв або прийом седативних засобів (особливо барбітуратів) посилює седативний ефект антигістамінних препаратів, тому слід уникати одночасного їх прийому. Особливий ризик ураження печінки існує у пацієнтів, які голодують і регулярно вживають алкоголь. Парацетамол слід застосовувати з обережністю пацієнтам з дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази (G-6-PD). Через вміст жовто-оранжевого продукту продукт може викликати алергічні реакції.

відповідальна особа

UPSA sas

перед використанням ознайомтеся з листівкою, що містить показання, протипоказання, дані про побічні ефекти і дозування, а також інформацію про використання лікарського засобу, або проконсультуйтеся з лікарем або фармацевтом, так як будь-яке неправильне використання препарату загрожує вашому життю або здоров'ю.

Повернутися до початку
супутні товари

Fervex Junior препарат для дітей застуда 8 Саш купити в Україні (Київ, Львів, Одеса) низька ціна та доставка з Європи — EuroZakup

400,00 грн.